איך זה עובד?

המונים – קמפיין גיוס כספים בהתאמה לעמותות ומלכ"רים

המונים הנה פלטפורמת להקמת קמפיינים לגיוס כספים לעמותות ומלכ"רים למטרות שונות. המערכת מאפשרת ממשק קל ונוח לפתיחת קמפיינים לתרומה, רישום לאירועים שונים כגון מרוצים ואירועי התרמה ואף לשילוב של רישום ותרומה גם יחד. בכדי לשפר את יכולת הגיוס, ניתן לפרק את הקמפיין הראשי – ואת הסכום שיגויס בו – לקמפיינים משניים. קהל העוקבים שלכם מוזמן לתרום לקמפיין הראשי, לפתוח קמפיין ולהפוך למגייס משנה בשירותכם או לתרום לקמפיין כזה.

גיוס כספים גמיש

בניגוד למקובל באתרי גיוס המונים המותאמים בעיקר לפרויקטים יצירתיים ופועלים בשיטת "הכל או כלום", אנו מבקשים לתת מענה מתקדם למאמצי גיוס הכספים בעמותות שלעולם אינם מסתיימים. גם כאן בהמונים תתבקשו להגדיר יעד לגיוס, וכדאי גם שתספרו לקהל התורמים שלכם מה בכוונתכם לעשות עם הסכום שייאסף, אך כל סכום שתגייסו יועבר לעמותה. בשל כך, מומלץ להציב מספר מדרגות לשימוש בכסף שייאסף בקמפיין.

הפכו את קהל התומכים שלכם למגייסים בשירותכם

קמפיין בהמונים מאפשר לכם להזמין את התומכים הקרובים אליכם לקחת חלק במלאכת הגיוס. גולשים המעוניינים לסייע באופן פעיל למאמצי הגיוס, יכולים לפתוח קמפיין משנה ולהציב לעצמם יעד גיוס חלקי ובכך להגדיל את החשיפה תוך שימוש ברשת החברים הקרובים שלהם ולשפר את סיכויי הגיוס שלכם. פתיחת הקמפיין קלה ופשוטה ובסופה יקבל הגולש קישור ישיר לקמפיין שלו אותו הוא יוכל לשתף בקרב חבריו.
באופן כזה תוכלו לחלק את הגיוס למטרות משנה, ולתכנן אסטרטגיית גיוס יחד עם עובדים ומקורבים אליכם.

תרומה, תשורות, רישום או הכל ביחד

המונים מאפשרת לכם ליצור קמפיינים המורכבים מבקשות תרומה בלבד, או לשלבם באירועי התרמה שונים אותם אתם מבצעים – החל ממרוצים וכלה בערבי התרמה או במכירת מוצרים שונים לצורך גיוס תרומות. המונים תאפשר זאת. הנה סיכום ממצה של האפשרויות העומדות בפניכם לתרומה:

  1. תרומה במדרגות שונות, ניתן לשלב בכך מתן אפשרות לתרומה בסכומים חופשיים.
  2. תרומה משולבת רישום לאירועים אותם אתם עורכים -מרוצים, ערבי גאלה, הופעות וכד' – ניתן לבצע רישום מתקדם לאירוע ולהפוך אותו למנוף לגיוס כספים.
  3. תרומה מבוססת תשורות שונות – ניתן לבנות קמפיין המבוסס על שילוב תשורות שונות לרבות מוצרים פיזיים, הרצאות, חוגי בית ועוד.
  4. פתיחות לרעיונות יצירתיים – בואו עם רעיון יצירתי ונמצא את הדרך ליישם אותו.

פתיחת קמפיין

פתיחת קמפיין נעשית באמצעות מילוי הטופס הבא ואינה כרוכה בתשלום. הכינו לכם את התיאור המזמין לקמפיין, את הפריטים הגראפיים השונים כמוסבר בטופס. במידה ויש לכם חסויות, דאגו להעלות את קבצי הלוגו עבור כל חסות. לאחר מילוי הטופס ניצור עמכם קשר להשלמת התהליך.

מיתוג דף הקמפיין

דף הקמפיין שלכם ניתן לעיצוב בצבעי המותג שלכם ובראשו יוצג לוגו הארגון שלכם. המונים מאפשר בידול ועיצוב ייעודי של דפי הקמפיין על ידי שליטה במגוון אפשרויות.

ניתן לשלוט בצבעי הכותרות, ברקעים, ועוד. טופס התרומה ניתן להתאמה לצרכים שלכם במדויק באמצעות מגוון מודולים מוכנים. במקרים בהם נדרש פיתוח נוסף בכדי לענות על צרכים מדויקים – אנו נשמח לבצע זאת כחלק מההכנות לקמפיין.

ניהול קמפיין

עם עליית הקמפיין לאוויר, תוכלו לקדם אותו ברשתות החברתיות וברשימות התפוצה שלכם ולהזמין את קהל התומכים שלכם לתרום לקמפיין. המבקרים בקמפיין יוכלו לבחור בין דרגות שיתוף שונות: אינטראקציה ברשת חברתית (לייק, שיתוף בפייסבוק, העברה לקבוצות בוואסטאפ וכדומה), תגובה בדף הקמפיין, תרומה לקמפיין הראשי או לאחר הקמפיינים המשניים, או פתיחת קמפיין וגיוס חלק מהכסף עבורכם. הכל לפי בחירתם.

גביית התשלומים

בשלב זה ניתן לגבות את התשלומים באחת משתי דרכים – אם ברשותכם חשבון סליקה מקוונת של חברת טרנזילה – הכסף הנאסף בקמפיין ייסלק ישירות למסוף שלכם ויועבר לחשבון הבנק שלכם ישירות. במידה ואין ברשותכם חשבון סליקה בחברת טרנזילה, אנו – כדילרים של חברת טרנזילה – נפתח עבורכם מסוף ייעודי בתנאים אטרקטיביים לתקופת הקמפיין. הכסף יועבר לחשבונכם.

ניהול הרישומים

רישום התורמים מתנהל באופן אוטומטי ומאפשר לכם לקבל את נתוני הרישום למייל לאחר כל פעולת רישום. בנוסף, תקבלו קישור זמין להורדת דוחות בכל זמן שתבקשו בכדי שתוכלו לנהל את הרישום והתרומות לצרכיכם. מד החום של הקמפיין מתעדכן אוטומטית.

כחלק מחבילת הסליקה, אנו מציעים מודול קבלות הפותר אתכם מהצורך לשלוח קבלה לכל תורם באופן ידני. הקבלות נשלחות אוטומטית.

כמה זה עולה?

מבנה העלויות הבסיסי של קמפיין מפורט להלן. אנו מציעים מגוון אפשרויות לניהול קמפיין, פיתוחים ייחודיים ועוד.

  1. אנו גובים עמלה מתוך הכספים הנאספים באמצעות המערכת בגובה של 6.9%.
  2. בנוסף, ישנו תשלום קבוע להקמת הקמפיין הכולל עיצוב הדף, עיצוב פריטים גרפיים וביצוע התאמות נדרשות לטופס התרומה והרישום.
  3. אנו מציעים מכירת חבילת סליקה המבוססת על מסופי טרנזילה כספקי משנה שלה.