איך זה עובד?

המונים – קמפיין גיוס כספים בהתאמה לעמותות ומלכ"רים

המונים הנה פלטפורמת להקמת קמפיינים לגיוס כספים לעמותות ומלכ"רים למטרות שונות. המערכת מאפשרת ממשק קל ונוח לפתיחת קמפיינים לתרומה, רישום לאירועים שונים כגון מרוצים ואירועי התרמה ואף לשילוב של רישום ותרומה גם יחד. בכדי לשפר את יכולת הגיוס, ניתן לפרק את הקמפיין הראשי – ואת הסכום שיגויס בו – לקמפיינים משניים. קהל העוקבים שלכם מוזמן לתרום לקמפיין הראשי, לפתוח קמפיין ולהפוך למגייס משנה בשירותכם או לתרום לקמפיין כזה.

גיוס כספים גמיש

בניגוד למקובל באתרי גיוס המונים המותאמים בעיקר לפרויקטים יצירתיים ופועלים בשיטת "הכל או כלום", אנו מבקשים לתת מענה מתקדם למאמצי גיוס הכספים בעמותות שלעולם אינם מסתיימים. גם כאן בהמונים תתבקשו להגדיר יעד לגיוס, וכדאי גם שתספרו לקהל התורמים שלכם מה בכוונתכם לעשות עם הסכום שייאסף, אך כל סכום שתגייסו יועבר לעמותה. בשל כך, מומלץ להציב מספר מדרגות לשימוש בכסף שייאסף בקמפיין.

הפכו את קהל התומכים שלכם למגייסים בשירותכם

קמפיין בהמונים מאפשר לכם להזמין את התומכים הקרובים אליכם לקחת חלק במלאכת הגיוס. גולשים המעוניינים לסייע באופן פעיל למאמצי הגיוס, יכולים לפתוח קמפיין משנה ולהציב לעצמם יעד גיוס חלקי ובכך להגדיל את החשיפה תוך שימוש ברשת החברים הקרובים שלהם ולשפר את סיכויי הגיוס שלכם. פתיחת הקמפיין קלה ופשוטה ובסופה יקבל הגולש קישור ישיר לקמפיין שלו אותו הוא יוכל לשתף בקרב חבריו.
באופן כזה תוכלו לחלק את הגיוס למטרות משנה, ולתכנן אסטרטגיית גיוס יחד עם עובדים ומקורבים אליכם.

תרומה, רישום או הכל ביחד

המונים מאפשרת לכם ליצור קמפיינים המורכבים מבקשות תרומה בלבד, או לשלבם באירועי התרמה שונים אותם אתם מבצעים – החל ממרוצים וכלה בערבי התרמה או במכירת מוצרים שונים לצורך גיוס תרומות. המונים תאפשר זאת.

פתיחת קמפיין

פתיחת קמפיין נעשית באמצעות מילוי הטופס הבא ואינה כרוכה בתשלום. הכינו לכם את התיאור המזמין לקמפיין, את הפריטים הגראפיים השונים כמוסבר בטופס. במידה ויש לכם חסויות, דאגו להעלות את קבצי הלוגו עבור כל חסות. לאחר מילוי הטופס ניצור עמכם קשר להשלמת התהליך.

ניהול קמפיין

עם עליית הקמפיין לאוויר, תוכלו לקדם אותו ברשתות החברתיות וברשימות התפוצה שלכם ולהזמין את קהל התומכים שלכם לתרום לקמפיין. המבקרים בקמפיין יוכלו לבחור בין דרגות שיתוף שונות: אינטראקציה ברשת חברתית (לייק, שיתוף בפייסבוק, העברה לקבוצות בוואסטאפ וכדומה), תגובה בדף הקמפיין, תרומה לקמפיין הראשי או לאחר הקמפיינים המשניים, או פתיחת קמפיין וגיוס חלק מהכסף עבורכם. הכל לפי בחירתם.

גביית התשלומים

בשלב זה ניתן לגבות את התשלומים באחת משתי דרכים – אם ברשותכם חשבון סליקה מקוונת של חברת טרנזילה – הכסף הנאסף בקמפיין ייסלק ישירות למסוף שלכם ויועבר לחשבון הבנק שלכם ישירות. תוכלו לפתוח מסוף כזה בקלות ובנוחות בקישור הזה. במידה ואין ברשותכם חשבון סליקה בחברת טרנזילה ייפתח עבורכם מסוף בן והכסף יועבר לחשבון מעבר באחריותנו ומשם אל חשבונכם.

ניהול הרישומים

כל פעולת תשלום מועברת אליכם במייל ומעדכנת את אחוזי הגיוס במד הגיוסים של הקמפיין – הראשי והמשני – בהתאמה. כלל הרישומים נקלט במסד הנתונים ומועבר אליכם בלוחות זמנים שנקבעים אתכם.

כמה זה עולה?

פתיחת קמפיין וניהול קמפיין אינם כרוכים בתשלום. אנו גובים עמלה מתוך הכסף הנגבה כמפורט בדף התכניות והתמחור. במידה והסליקה מתבצעת דרכנו נגבה גם את עלות הסליקה בסך 3%.