מ-18 עד 180

מ-18 עד 180 – תומכים ככל שיכולים, גם בזמנים קשים

בימי משבר וחוסר ודאות כלכלי, כשרוח הנתינה נחוצה מאי פעם,
ממשיכים לתמוך בארגונים, פרויקטים ומיזמים חברתיים בסכומים קטנים


משבר הקורונה משבש את שגרת החיים ופוגע בפרנסתם של שכירים, עצמאיים, עסקים ועמותות. רוח הערבות ההדדית מתגלית במלוא עוצמתה בימים אלו בחברה הישראלית. כאן ב”המונים”, אנחנו משתדלים לתת מענה לצרכי הגיוס של ארגונים ומיזמים החשובים להיבטים שונים של החברה האזרחית והמגזר השלישי. תחת הסלוגן “מ-18 עד 180” אנו מזמינים אתכם לסייע בכל דרך שתיראה לכם לארגונים הקרובים ללבכם – בחשיפה ושיתוף, ובתרומה כפי יכולתכם.

בדקנו ומצאנו שבין שכ-45%-30% מסך התמיכות הן בסכומים עד 180 ש”ח – כל שקל משמעותי. הגדלת החשיפה ומעגלי התורמים הקטנים תסייע לארגונים לצלוח את התקופה הקשה, ולהמשיך לתת את השירותים החיוניים לאוכלוסיות שקשה להן כל השנה – ובימים אלו במיוחד – כל אחת בתחומה.

בחרו פרויקט הקרוב ללבכם

אמצו אותו – שתפו אותו, סייעו לו לקבל חשיפה ותרמו כמידת יכולתכם – כל שקל נספר

מ-18 עד 180 - מנוי למידה
מ-18 עד 180 - גדולים מהחיים
מ-18 עד 180 - עמותת ישראלס
מ-18 עד 180 - עמותת אנוש

כל ישראלס חברים - לא נותנים לקורונה לעצור את העשייה למען חולי ALS

כל ישראלס חברים, עמותת ישראלס

אנחנו בישראלס רוצים להמשיך לעמוד לצד החולים והמשפחות, שזקוקים לנו כעת אף יותר ולהוסיף לתמוך במחקר למציאת תרופה. לכן, אנחנו קוראים לכם לתמוך בעמותה, כדי שנוכל להוסיף להעניק בנדיבות למשפחות ה-ALS גם לאחר שהקורונה תיעלם מחיינו.


חזקים מהקורונה - גדולים מהחיים

חזקים מהקורונה, גדולים מהחיים

ילדי ומשפחות גדולים מהחיים זקוקים לכם עכשיו במיוחד. אם המלחמה בסרטן לא מספיקה, הגיעה הקורונה שמעמידה את הילדים בסכנת חיים מוחשית, הביאה את המשפחות לקריסה כלכלית ומחייבת היערכות מחודשת.


שוברים את הבדידות

שוברים את הבדידות, עמותת אנוש

מאז פרוץ משבר הקורונה, סגורים אלפי מתמודדים עם מגבלה נפשית בבתיהם ללא תעסוקה, וללא החיבור היומיומי עם המטפלים ועם חבריהם למסגרות השיקום. עזרו לנו לסייע למתמודדים. יחד נשבור את חומת הבדידות.


מנוי חודשי לאתר מידה

מנויי האתר יזכו בשלל הטבות אישיות: חוויית קריאה משופרת ללא פרסומות, הנחות ברכישת ספרים, הזמנה לכנסים והרצאות, השתתפות בערבי ‘מידה’ ייחודיים, תכנים למנויים, אזור אישי באתר, ועוד. היו גם אתם שותפים ב’מידה’ ועזרו לקדם מדיניות נכונה למדינת ישראל וציונות ברוח לאומית-ליברלית.


01

בוחרים פרויקט

רבים מהפרויקטים המגייסים כעת נעצרו או האטו מאד. חלק נדחו בשל העובדה שהם תלויי אירוע (מירוץ, הופעה וכד’) וחלק ממתינים לימים טובים יותר. בחרנו עבורכם מספר פרויקטים הזקוקים לתמיכתכם גם כעת.

02

מאמצים אותו

לאמץ פרויקט פירושו לסייע בחשיפתו באמצעות רשתות חברתיות ואמצעים אחרים, מבלי שהקמפיין יזדקק להוצאת תקציבי פרסום יקרים.

03

תורמים בסכומים קטנים

בוחרים סכום קטן לתרומה, כזה שלא יכביד עליכם בתקופה הקרובה. הקמפיין סופר כל שקל, כל תרומה, וככל שהשיתוף יגיע לאנשים רבים יותר – הארגונים יצליחו להגיע ליעדיהם בקלות רבה יותר.

04

תרומה קטנה, תורמים רבים

רוח הנתינה והערבות ההדדית תסייע לארגונים לממש את ייעודם בתקופה הקשה ובעזרתכם – ההמונים – הם יעברו גם אותה. מ-18 עד 180 ש”ח. כל שקל קובע, כל שקל נספר.