גיוס תרומות יכול להיות חוויה מעצימה לפחות כמו הריצה שלך! להלן 6 עצות מעשיות וטיפים שיסייעו למקסם את גיוס התרומות שלכם השנה למען חולי ה-ALS. ככל שתהיו יותר יצירתיים, תגייסו יותר כסף לקראת היעד האישי שלכם השנה.
בהצלחה!

צרו דף התרמה אישי

אם המאבק במחלת ה-ALS חשוב לכם, הקימו דף התרמה אישי בו תספרו לחבריכם מדוע הנושא קרוב לליבכם. כדאי לשלב בדף תמונות ולקבוע יעד גיוס אישי אותו כולם יראו במד התרומות. ספרו לחבריכם מה הסכום שאתם מתכוונים לגייס ועדכנו אותם בהתקדמותכם לעבר היעד.

הכירו את מחלת ה-ALS

חבריכם יתרמו ויעזרו לכם להגיע ליעד הגיוס שלכם אם תספרו להם מספר עובדות על המחלה והפעילות של עמותות “פרס לחיים” וישראלס”. תוכלו למצוא מידע בדף ההתרמה של המרוץ. נשמח לעזור לכם אם תרצו מידע נוסף.

אל תגבילו את גובה התרומות

אל תחליטו עבור חבריכם כמה הם רוצים לתרום. השאירו את כל האפשרויות פתוחות ותתפלאו לגלות עד כמה חבריכם נדיבים ורוצים להירתם למען המטרה לטובתה אתם פועלים.

אל תהססו לפנות לאנשים

על מנת לגייס תרומות עליכם לפנות לחבריכם במגוון דרכים העומדות לרשותכם – פייסבוק, מייל, טוויטר, וואטסאפ ועוד. היו גאים בהירתמותכם למען מטרה כל כך חשובה וחבריכם ישמחו להרתם גם הם.

שילחו מיילים

שילחו מיילים בהן עם פניה אישית בו תספרו במילים שלכם מדוע חשובה לכם המטרה. אספו את כל אנשי הקשר שלכם ושילחו מייל הקורא לחברים, בני משפחה, עמיתים לעבודה ומכרים לתמוך בכם.

אל תשכחו להגיד תודה

תודה היא הדבר הכי חשוב שאתם יכולים להגיד לכל מי שעזר לכם ותרם עבור המטרה – לא משנה מה גובה התרומה! אמירת תודה- בין אם בשיחת טלפון או במייל, הכרחית להצלחתכם. אתם מוזמנים להתאים מייל תודה לצרכיכם ולהשתמש בו.

נשמח לענות על כל שאלה ולעזור לכם בכל דרך אפשרית להצליח. הצלחתכם היא הצלחתנו וצעד נוסף במאבק למציאת תרופה למחלת ה-ALS.