הקמפיין של הדר

הטרדה מינית אי אפשר פשוט להחליק! אנחנו עמותת 'מתערבים' כאן כדי לעצור את התופעה הקשה הזאת, בעזרת עידוד הצופה מהצד להתערב בסיטואציה. כשהבת שלך תחווה הטרדה מינית ולא תהיה בסביבה כדי להגן עליה, יהיה שם מישהו אחר שיוכל לעצור את זה! בצבא, בלימודים, בעבודה- בכל מקום! היא לא תהיה לבד! אבל כעת, הקורונה הכניסה אותנו למשבר כלכלי, והפעילות שלנו הופסקה- אנחנו בבעיה אמיתית! את כל מה שעשינו עד עכשיו- לא נוכל להמשיך. אנחנו צריכים אותך איתנו! התמיכה שלך בקמפיין היא קריטית לעכשיו, אחרת לא יהיה את מה להציל. השינוי כבר כאן, יש לך הזדמנות להפיץ את הבשורה של הצופה מהצד.

135%
 • יעד: ₪2,500
 • גויס עד כה: ₪3,363
 • תאריך גמר הקמפיין: 24/09/2020
 • תומכים : 16

לתמיכה בביט: 0522974929

בישראל, אחת מכל שלוש נשים בשנה עוברת תקיפה מינית.

80% מהתלונות המדווחות בשנה בישראל על הטרדות מיניות מתרחשות כשיש מי שעומד מהצד!

230 תקיפות בכל יום! באוטובוס, במקומות בילוי ובמשרד. לא משנה אם את אישה או אם אתה גבר.

אנחנו עמותת מתערבים, כאן כדי להתמודד עם הטרדות מיניות במרחב הציבורי, באמצעות עידוד הצופה מהצד שישבש או ימנע את הסיטואציה המטרידה, על אף כל החסמים והחששות איתם הוא מתמודד בשעת האירוע.

 כחלק מהפעילות שלנו, בעזרת סדנאות שחקנים אנחנו עושים סימולציות שמשחזרות אירועי הטרדה אמיתיים. הקהל, בתור הצופה מהצד מקבל כלים בזמן אמת כיצד לשבש או למנוע את הסיטואציה.

אבל לצערנו נזקי הקורונה הכניסו אותנו למשבר כלכלי שסגר עלינו,
הפעילות שלנו הופסקה, והיום, אחרי שנים של בניה, השקעה, והצלת חיים-
התנועה שלנו גוססת, ואנחנו נאבקים כדי להמשיך ולהתקיים.

 אנחנו צריכים אתכם כדי לעמוד על הרגליים, להשתקם, ולקיים את עצמנו.

יעד ראשון לגיוס: 280,000 ש”ח

בעזרת היעד הראשון נוכל להשיב את צוות העמותה לפעילות מלאה.

יש כאן רעיון שעובד, יש כאן שיטה שעובדת. זו לא גזירת גורל שכל יום ניפגע מהטרדות מיניות.
בשביל זה אנחנו כאן. שמנו לעצמנו מטרה שתשנה את מציאות ההטרדות בישראל-
לגרום לעדים להטרדות בישראל להצליח להשפיע על הסיטואציה.

בשונה מארגונים אחרים, אנחנו חותרים לפעולה בזמן אמת, ומלמדים צופים מהצד להתמודד לפני, תוך כדי, ואחרי. למנוע את ההטרדה ב”לייב”. לא להישאר בזעזוע, להתמודד וליצור חברה שנהיה גאים בה.
הטרדה מינית אי אפשר פשוט “להחליק”!

הרבה מהאנשים שלא מתערבים בסיטואציות במרחב הציבורי, עושים זאת כיוון שהם לא יודעים אם זו הטרדה או לא. הרבה מההטרדות מתרחשות על השטח האפור, על המשחק של הגבול הדק. “ומה אם נתערב והוא לא הטריד? לא נעים לנו”.
מחקר חדש מוכיח את מה שאנחנו מנסים לעשות!
הצופה מהצד מסוגל להתערב ולהשפיע על סיטואציות בעייתיות!!!

הקורבן ברוב המקרים קפוא, רדוף ומפוחד.

התוקף נמצא באחריות החוק, המשטרה.

אבל הצופה מהצד נשאר בחוץ, מתחבט עם עצמו האם כדאי לעשות משהו, או שאולי בגלל החשש והבושה עדיף לשתוק. ודווקא אנחנו, כולנו, שעומדים שם, יכולים לעשות את השינוי מלמטה.

יעד שני לגיוס: 520,000 ש”ח
נוכל להשיב את הפעילות השוטפת של העמותה בכל הערוצים: סדנאות סימולציות, פעילות רשת רחבה ופיתוח פרויקטים חברתיים במוסדות השונים שנועדו לעשות שינוי ב’שטח’.

  יש פה תנועה שעושה את הלא יאומן, שהוכיחה את עצמה ושנותנת שירותים לאלפי אנשים, במצוקות יומיומיות בדרכים מגוונות מצילות חיים.

לשאול מלצרית שמוטרדת “זה סבבה לך?”, להעיר לחבר שהגזים, או אפילו להיכנס באמצע מסיבה ולרקוד עם חבר או חברה שחווים תקיפה. אינסוף כלים ושיטות המתנקזים לרגע קטן אחד שיכול למנוע מעוד אדם להצטרף ל”משפחת המוטרדים של ישראל”.

כשהבת שלך הולכת לבר השכונתי, אתה תוכל לדעת שיש מישהו שידאג לשבש את הסיטואציה במידה וגבר אחר מתחכך בה.

תוכלי להיות טיפה יותר רגועה כשהבת שלך נוסעת לעוד שבוע בצבא, כי אף אחד לא יחשוש להעיר למישהו שזרק לה הערה מינית ומקפיאה.

אנחנו זקוקים לתמיכתכם כדי לאפשר לעמותה לשוב לפעילות מלאה, כי בלעדיה נפסיק להתקיים ולהציל חיים.

המספרים לא באמת חשובים. מה שחשוב הוא מה שאנחנו מרגישים, איך אנחנו נהנים ומתקשרים? זה להכיר ולהיחשף לאהבות חדשות מבלי לחשוש להיפגע.
זה האמון במפגש עם אנשים שחיים סביבי. זה האושר שבחופש של ילד או ילדה, כשהם יודעים שהם נמצאים בסביבה מלאת חיים ובטוחה, והשקט שיש להורים כשהם חוששים קצת פחות כשילדיהם נמצאים שם בחוץ.

אבל כל זה ישאר חלום אם לא נציל את העמותה עכשיו!

כעת אתם הצופה מהצד, ויש לכם את ההזדמנות לעשות מעשה, לתמוך בפרויקט ולהציל את הקיום של העמותה.

אז מי אנחנו?

אנחנו קבוצה של יזמים שאוהבים את החברה הישראלית ומאמינים בה.
בשלוש השנים האחרונות אנחנו עמלים יחד עם נבחרת צעירה וחרוצה, להתמודדות ייחודית עם הטרדות מיניות במרחב הציבורי.

בכל מקום במרחב הציבור שמתרחשת הטרדה או תקיפה מינית, יש אנשים שנוכחים והם יכולים לעשות שינוי. לאחר שניתחנו ודגמנו את תחום “הצופים מהצד”, פיתחנו שיטות וכלים בעזרת אנשי מקצוע ומוחות יצירתיים, והקמנו סדנאות שחקנים שמשקפים סימולציות של התמודדות בסיטואציה של תקיפה/ הטרדה מינית.

בשנתיים האחרונות הגענו ל- 20,000 איש שנחשפו לסדנאות שלנו, ואסור לנו לעצור כאן.

בהפתעה גמורה, הקורונה השביתה אותנו, וכעת אנחנו על סף סגירה.

אנחנו לא יכולים לנצח במאבק הזה לבד.

תמיכתכם היא קריטית כדי שנוכל למזער את נזקי המגפה הזאת!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בחירתך נוספה
₪60
מכתב תודה

תודה רבה לך, קידמת אותנו בעוד צעד אל עבר היעד! מכתב תודה מרגש ישלח אליך במייל.

75 רוכשים
בחירתך נוספה
₪80
סרטון תודה

אתם מרגשים אותנו! נשמח לשלוח לכם במייל סרטון שלנו מודים לכם על התרומה הנפלאה.

200
18 רוכשים
בחירתך נוספה
₪100
כובע מעוצב של "מתערבים"

איזה כיף שאתה איתנו במסע הזה. כובע מיוחד של "מתערבים" יישלח אליכם בדואר. המשלוח בדואר ישראל לאחר תום הקמפיין.

87 רוכשים מתוך 200
בחירתך נוספה
₪130
חולצה מעוצבת של "מתערבים"

תודה גדולה, התרומה שלך נותנת לנו דרייב להמשיך! נשמח להעניק לך חולצה מעוצבת של "מתערבים" כדי שלא תשכח/י אותנו:). יישלח בדואר ישראל לאחר תום הקמפיין.

41 רוכשים מתוך 200

הפריט אזל

₪150
שלט כניסה לבית

תודה לכם, בזכותכם נוכל למנוע מקורבנות נוספים להיכנס ל"משפחת המוטרדים של ישראל". נשמח להעניק לכם שלט לדלת הבית בעיצוב אישי בעבודת יד. באיסוף עצמי מירושלים, בתיאום מראש מול רוכש התשורה בתום הקמפיין: [email protected].

2 רוכשים מתוך 2
בחירתך נוספה
₪160
חולצה + כובע של "מתערבים"

וואו, עכשיו את/ה אחד משלנו! נשמח להעניק לך כובע + חולצה מעוצבים של עמותת "מתערבים". יישלח בדואר ישראל לאחר תום הקמפיין.

23 רוכשים מתוך 200
בחירתך נוספה
₪180
כרטיס למופע "מתערבים" מיוחד

אתם מדהימים! תודה שאתם מאמינים בחזון שלנו. נשמח להזמין אתכם לסדנת מתערבים, כדי שגם אתם תקחו חלק בפעילות המשמעותית שלנו! בתיאום מראש מול רוכש התשורה בתום הקמפיין.

27 רוכשים מתוך 150

הפריט אזל

₪200
ברכת הבית

תודה לכם על האמון בחזון שלנו! אתם עוזרים לנו לעוף קדימה. נשמח להעניק לכם ברכת הבית מעוצבת בעבודת יד. באיסוף עצמי מירושלים, בתיאום מראש מול רuכש התשורה לאחר תום הקמפיין: [email protected].

2 רוכשים מתוך 2
בחירתך נוספה
₪250
פגישת ייעוץ להורים

תודה רבה לכם על הלב הרחב! נשמח להעניק לכם פגישת יעוץ להורים עם גילה ישראל - מטפלת ומנחת קבוצות בגישת "הורות כמעשה ניסים". בפגישה נתבונן יחד על קשיים בהורות, נבין מה קורה מתחת לפני השטח ומהו הצורך העמוק של הילדים הדורש התייחסות. בתיאום מראש מול גילה בתום הקמפיין. 0546734504. הפגישות יתקיימו בקיבוץ חוקוק.

רוכש אחד מתוך 3
בחירתך נוספה
₪260
ערב "סיפור חיי" של אביאל דהאן וצור גולדין- מנהלי העמותה.

איזה כיף שאתם איתנו במסע של "מתערבים"! התמיכה שלכם כל כך משמעותית בשבילנו! נשמח להזמין אתכם לערב מרגש על סיפור חייהם של אביאל וצור- מנהלי העמותה, בו הם יספרו כיצד הרעיון התחיל, ומה הוביל אותם להצטרף למאבק בהטרדות מיניות בדרך כל כך ייחודית. בתיאום מראש מול רוכש התשורה בתום הקמפיין.

7 רוכשים מתוך 100
בחירתך נוספה
₪280
עוגה מעוצבת

תודה רבה לכם, עשיתם את היום שלנו מתוק יותר. נשמח להעניק לכם עוגה מעוצבת בעבודת יד. באיסוף עצמי מחולון, בתיאום מראש מול רוכש התשורה בתום הקמפיין: 0527305544

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪340
כרטיס זוגי למופע "מתערבים" מיוחד

תודה רבה שתמכתם בהצלת העמותה שלנו. התמיכה שלכם תציל אנשים!נשמח להזמין אתכם לסדנת מתערבים, כדי שגם אתם תקחו חלק בפעילות המשמעותית שלנו! בתיאום מראש מול רוכש התשורה בתום הקמפיין.

8 רוכשים מתוך 100

הפריט אזל

₪400
שלט כניסה לבית

תודה רבה לכם, עזרתם לנו להתקדם אל היעד! אנחנו רוצים להעניק לכם איור אישי בשחור לבן בעבודת יד בגודל A3 (לפי תמונה לבחירתכם). התמונות לאיורים ישלחו אלינו למייל: [email protected].האיורים באיסוף עצמי מירושלים, בתיאום מראש מול רוכש התשורה בתום הקמפיין.

רוכש אחד מתוך 1
בחירתך נוספה
₪450
פגישת יעוץ עם המומחים של "מתערבים"

איזה כיף שאתה הולך איתנו יד ביד! נשמח להעניק לכם פגישת יעוץ עם ראש תחום הפיתוח שלנו ועו''ס. מיועד לכל ארגון שמבקש הטמעת התמודדויות נגד הטרדות מיניות בסביבתו. מותאם למשרדים, ארגונים ציבוריים, בתי עסק, מוסדות חינוכיים, איזורי תרבות ועוד. בתאום מראש מול רוכש התשורה בתום הקמפיין.

רוכש אחד
בחירתך נוספה
₪555
באנר פרסומי באתר של עמותת "מתערבים" לחודש שלם

חמסה חמסה חמסה! התרומה שלך מגשימה את החזון ועוזרת לנו לבנות חברת מופת נעימה ובטוחה! כאות תודה, נשמח לפרסם באנר לפי בקשתך, אצלנו באתר למשך חודש שלם. בתיאום מראש מול רוכש התשורה בתום הקמפיין.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪700
באנר פרסומי באתר של עמותת "מתערבים" לחודשיים.

תודה לך שהפכת את החברה שלנו לטובה יותר! נשמח לפרסם באנר לפי בקשתך, למשך חודשיים אצלנו באתר. בתיאום מראש מול רוכש התשורה בתום הקמפיין.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪1000
ערב הרמת כוסית חגיגי

וואו, אין לנו מילים. התרומה שלך בהחלט עושה שינוי! אנחנו רוצים להכיר אותך מקרוב- נשמח להזמין אותך לערב הרמת כוסית חגיגי יחד עם חברי העמותה ותורמים נוספים. בתיאום מראש מול רוכש התשורה בתום הקמפיין.

2 רוכשים מתוך 30
בחירתך נוספה
₪1500
הרצאה מפי ד''ר רות מאיו- מומחית לפסיכולוגיה התנהגותית-חברתית

כמה אתם נדיבים, התרומה שלכם בהחלט עוזרת לנו להפיץ את הבשורה של הצופה מהצד. נשמח להעניק לכם הרצאה מרתקת בנושא פסיכולוגיה התנהגותית-חברתית, מפי ד''ר רות מאיו, מרצה בכירה באוניברסיטה העברית בירושלים. המיקום באיזור המרכז או ירושלים, בתאום מראש מול רוכש התשורה בתום הקמפיין.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪2500
מלאך שומר

תודה לך שאתה שומר על העמותה שלנו, בעזרתך נוכל להמשיך להציל נוספים! נשמח להזמין אותך ערב הרמת כוסית חגיגית ולקבל מאיתנו תעודת "מלאך שומר" מעוצבת. בתיאום מראש מול רוכש התשורה, התעודה תישלח בדואר ישראל לאחר תום הקמפיין.

רוכש אחד
בחירתך נוספה
₪5000
חבר כבוד של עמותת "מתערבים"

וואו, אין כמה אנחנו מעריכים את התמיכה שלך! נשמח להעניק לך את התואר "חבר כבוד". תקבל מאתנו חיבוק חזק ותעודה מעוצבת להראות לנכדים. בנוסף נשמח להזמין אותך לכל פעילות של העמותה כדי שממש תהיה חלק מאיתנו! יישלח בדואר ישראל לאחר תום הקמפיין.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪10000
סדנת מתערבים מלאה למטרה ראויה שיבחר הארגון או התורם/ת

וואו! אין לנו מילים להודות לך! בזכותך נוכל להציל את הקורבן הבא! אנחנו יותר מנשמח לבוא אליכם, להציג בפניכם את סדנת "מתערבים", ולהצטרף לבשורה המהפכנית, בעולם ההטרדות המיניות. בתיאום מראש מול רוכש התשורה בתום הקמפיין.

היו הראשונים לרכוש

תורמים אחרונים

צחי מ- ירושלים
₪100
אפרים מ- כפר אדומים
₪260
דפנה מ- כפר אדומים
₪260
רינת מ- כפר אדומים
₪108
ירדן מ- ירושלים
₪60
שחר מ- כפר אדומים
₪80
נגה מ- עם אחד 19
₪130
חן מ- ירושלים
₪180
טלי מ- בית שמש
₪60
מרב מ- מבשרת-ציון
₪600
אתי מ- ירושלים
₪365
וונדו מ- ירושלים
₪300

הצהרת נגישות

אנו בפלאנוויז מחוייבים להנגשת האתר לבעלי מוגבלויות שונות בהתאם לחוק ובאופן הטוב ביותר. פעלנו על מנת להפוך אתר זה לנגיש בהתאם לתקן ישראלי 5568.

מהו אתר נגיש?

אתר נגיש הנו אתר המאפשר לבעלי מוגבלויות שונות לגלוש בו, להבין את התוכן, להתמצא ולנווט בו בקלות ולבצע את הפעולות המתאפשרות באתר בקלות, זאת בהתאם לעקרונות וקווים מנחים שהוגדרו בסטנדרטים בינלאומיים ועוגנו לאחרונה בחקיקה.

כיצד להשתמש באתר

האתר הנוכחי תואם להצגה בדפדפנים מודרניים שונים ומותאם לצפייה בסוגי מסכים שונים לרבות מסכי סמרטפון וטאבלט. נעשה מאמץ לבנות את התוכן באתר באופן ברור וקריא תוך שימוש בשפה ברורה, כותרות וכותרות משנה ופסקאות. בקרוב יתמוך האתר בשימוש בתוכנת קורא מסך ובכך תושלם הנגישות לרמה AA. טפסי האתר כוללים עזרים למניעת טעויות בקלט ומאפשרים מעבר בין שדות באמצעות מקלדת. באתר אין שימוש באנימציה מהבהבת בכדי למנוע סכנת התקפים לחולי אפליפסיה. בצד ימין תמצאו את אייקון הנגישות - לחיצה עליו תפתח אפשרויות סיוע שונות המקלות על הניווט, ההתמצאות באתר והצפייה בתוכן. להלן עיקרי האפשרויות:
 1. ניווט באמצעות מקלדת
 2. אפשרויות ניגודיות שונות (רקע לבן, אפור, שחור)
 3. הדגשת קישורים
 4. הצגת טקסט חלופי של תמונות
 5. הדגשת סמן עכבר
 6. כיבוי נגישות
 7. אפשרות לשמירת הגדרות לביקורים הבאים באתר (מתבצע באמצעות Cookies)
 8. תאימות לתוכנת קורא מסך (תוספת המתוכננת עד כניסת החוק לתוקפו ב- 25.10)

עזרו לנו להשתפר

אנו עושים מאמצים ניכרים בהנגשת אתר זה ובפיתוח טכנולוגיה להנגשת אתרים. נשמח למשוב בונה ולהפניית תשומת הלב שלנו לליקויים ולרעיונות לשיפור. בכדי להשאיר משוב - פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר. בברכה, גד אבגי, מנכ"ל פלאנוויז בע"מ
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות