מרוץ החברים ה-12 למען חולי ה-ALS

#החברים_מרימים_בת_מצווש

הצטרפו אלינו לחגיגת בת המצווה המרגשת שלנו. ביום חמישי, ה-26.10.23 בשעה 16:30, נקיים בפעם ה-12 את מרוץ החברים למען חולי ה-ALS, מייסודו של שי ראשוני ז"ל, ברמת השרון. כל הפרטים בפנים!

4%
 • יעד: ₪750,000
 • גויס עד כה: ₪33,473
 • תאריך גמר הקמפיין: 26/10/2023
 • תומכים : 91

מרוץ החברים למען חולי ה- ALS חוגג בת-מצווה

מרוץ החברים ה-12 יוצא לדרך!

ביום חמישי ה-26.10.23 בשעה 16:30 נחגוג בת מצווה למרוץ החברים למען חולי ה-ALS, מייסודו של שי ראשוני ז”ל, ברמת השרון.
נתחיל ב-16:30 עם הפנינג מטריף למשפחות.
ב-17:30 נזניק את המרוץ.
ב-18:30 לאחר חזרת הרצים נערוך טקס סיום.
ב-19:00 נחגוג במסיבת ריקודים, עם להקת “רוקוויל”.
המשתתפים במרוץ החברים נהנים מפעילות ערכית, ספורטיבית, בריאותית ומשמחת. מרוץ החברים הוא מרוץ עממי משפחתי והפנינג חוויתי לכל המשפחה. למרוץ שני מסלולים שאורכם 2 ק”מ ו-4.2 ק”מ. המסלולים מותאמים לילדים, לעגלות ולכיסאות גלגלים.
לרגל חגיגת בת המצווה למרוץ אנחנו מתכננים לכם הפתעות רבות: צביקה הדר, האיש שכולו לב, ינחה את המרוץ, זו השנה הרביעית ברציפות.
לאחר טקס הסיום נחגוג במסיבת ריקודים, בהופעה של להקת רוקוויל האגדית במופע המלא “רוקוויל Party”.

כל הפרטים על המרוץ בלשונית “שאלות ותשובות”.

השנה היעד שלנו הוא 750,000 ₪ – עזרו לנו להגיע אליו

בשנה שעברה שברנו שיא כשגייסנו במרוץ 690,000 ש״ח, והוספנו לתמוך בחולים ובמשפחות בזכות תרומתכם :
130 חולים חדשים קיבלו ביקור ‘מאובחנים חדשים’, מידי העובדים הסוציאליים של העמותה. לכתוב משהו רגיש ונוגע על הביקור הראשון? כמה הוא עושה סדר בתוך הכאוס שהחולים נופלים אליו…

80 חולים ממשיכים לדבר ולתקשר עם סביבתם, גם כשהמחלה נוטלת את יכולת הדיבור מהם, בזכות ביקורי הנגשת התקשורת שמעניקה העמותה.
40 חולים ובני משפחה השתתפו בקבוצות התמיכה שלנו לחולים, לבני ובנות זוג ולילדים.
100 פעמים רכב ההסעות שלנו הסיע חולים, שאין ברשותם רכב מונגש, ומתקשים לצאת מביתם לאירועים משפחתיים, לטיולים ולביקורי רופאים.
מאות חולים ובני משפחה זכו לתמיכה מצוות העו”סים של העמותה, שמלווה אותם יד ביד בהתמודדותם עם המחלה.

*רשימה חלקית בלבד

נרשמים למרוץ בקלות ובפשטות

נרשמים למרוץ, ו/או פותחים דף קמפיין אישי > מציבים לעצמכם יעד גיוס לקמפיין לדוגמא: 1000 ₪ > מסבירים את הקשר שלכם למרוץ, את הערך והמשמעות שעומדים מאחורי הירתמותכם ותרומתכם למרוץ למען חולי ה- ALSוכמה קל לעשות זאת באמצעות הקמפיין הפרטי שלכם > ומשתפים את חבריכם!
רוצים את עזרתנו? אנחנו עומדים לרשותכם בטלפון 04-8252233

על ALS וישראלס

עמותת ישראלס הוקמה לפני 18 שנים. לפני הקמתה החולים והמשפחות היו בודדים בהתמודדותם עם המחלה, ללא גישה למידע אמין ומקצועי שישמש להם מגדלור ויכוון אותם. חולים נשארו ללא תקשורת מאחר ולא היה מי שינגיש להם טכנולוגיות מתאימות. רבים מהם היו רתוקים למיטתם בבדידות, ללא אפשרות לצאת מביתם.

היום, עם צוות מסור של ארבעה עובדים סוציאליים, שמלווה את החולים ובני משפחותיהם מיום האבחון המצב שונה לחלוטין. פיתחנו תוכניות רבות למען החולים ובני משפחותיהם. ביניהן: תכנית מאובחנים חדשים, מיצוי זכויות, קבוצות תמיכה, תכנית הדרכת הורים, שירות הנגשת תקשורת, שירות הסעות, תכנית על הנשמה. אנחנו מנהלים את קבוצת הפייסבוק “הבית של קהילת ה-ALS”, ומעניקים באמצעותה מידע רב לשירות החולים והמשפחות, מידע שמונגש גם על ידי צוות מקצועי רחב ועל ידי חכמת ההמונים. אנחנו עורכים וובינרים בנושאים מקצועיים, עורכים מפגשי מומחים, מפיקים ניוזלטרים, מוציאים לאור מגזין שנתי ועוד.

העמותה מקדמת את חקר המחלה בישראל באמצעות מענקי מחקר לחוקרים באקדמיה, מלגות לפוסט דוקטורנטים, עריכת כנסים ועבודה בשיתוף פעולה הדוק עם חברות המפתחות תרופה למחלה. טרם הקמת העמותה לא היו חוקרי ALS באקדמיה הישראלית. היום תחום ה-ALS בארץ פורה ועשיר בזכות פעילות העמותה.

מתי ייערך המרוץ?

מרוץ החברים ה-12 ייערך ב- 26.10.23 .
ההפנינג ברמת השרון יחל ב-16:30 וההזנקה תהיה ב-17:30. טקס הסיום ייערך ב-18:30 וההופעה תחל ב-19:00.

מה אורך מסלול המרוץ?

במרוץ שני מסלולים: הקצר של 2 ק”מ והארוך 4.2 ק”מ. המסלול הקצר מיועד להולכים ולרצים ומונגש לכיסאות גלגלים, עגלות ילדים, אופניים וכד’. המסלול הארוך מיועד לרצים בלבד. המרוץ הוא מרוץ עממי ללא מדידת זמנים.

היכן ייערך המרוץ?

המרוץ ייערך ברמת השרון. ההזנקה מהגינה שבפינת רחובות השרף והלבונה.

מה אורך מסלול המרוץ?

במרוץ שני מסלולים: הקצר של 2 ק”מ והארוך 4.2 ק”מ. המסלול הקצר מיועד להולכים ולרצים ומונגש לכיסאות גלגלים, עגלות ילדים, אופניים וכד’. המסלול הארוך מיועד לרצים בלבד.

איפה כדאי לחנות?

ממליצים לחנות בחניונים הסמוכים למחנות גלילות ולאתר ההנצחה של קהילת המודיעין (כ-10 דקות הליכה ממתחם ההתכנסות שלנו). ב- Waze מחנה גלילות/איסוף. אנא הקפידו על חניה לפי החוק, תוך התחשבות בחקלאי ותושבי האזור, שמארחים את המרוץ בלב פתוח מדי שנה.

מה מחיר ההרשמה?

ילדים עד גיל 18 – 110 ש”ח.
כרטיס מבוגר תורם רגיל – 140 ש”ח
כרטיס מבוגר תורם פלוס – 180 ש”ח.
כרטיס מבוגר תורם פרימיום- 260 ש”ח
כרטיס מבוגר תורם כבוד- 360 ש”ח
כל נרשם מקבל ערכת מרוץ, ובה חולצה והפתעות נוספות.
אנו נפרסם את אופן חלוקת הערכות בסמוך למרוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מרוץ החברים ה-12 למען חולי ה-ALS

 • רישום משתתפים ותרומה בסכום חופשי כאן בטופס. בוחרים את המידה וסוג הכרטיס, מזינים את שמות המשתתפים ומשלמים בכרטיס אשראי בצורה מאובטחת

 • תרומה בסכום חופשי

 • רוצים לתרום בנוסף להשתתפות? לא יכולים לבוא ומעוניינים לתרום? הזינו סכום לבחירתכם כאן
 • רישום משתתפים למרוץ

 • מחיר Actions
   
 • מחיר: ₪ 0.00
 • פרטים אישיים

 • ₪ 0.00

תורמים אחרונים

שחר מ- 4
₪180
סבטלנה מ- טבעון
₪500
דינה מ- אילת
₪200
שני מ- אבן יהודה
₪200
דניאלה מ- שני ליבנה
₪150
מזי מ- תל אביב
₪85
מיכל מ- תל אבחב
₪180
מיכל מ- מושב מגשימים
₪300
חיים מ- תל אביב
₪1080
רומי מ- עין כרמל
₪100
חגי מ- גבעתיים
₪100
רורברג מ- תל אביב
₪1000

הצהרת נגישות

אנו בפלאנוויז מחוייבים להנגשת האתר לבעלי מוגבלויות שונות בהתאם לחוק ובאופן הטוב ביותר. פעלנו על מנת להפוך אתר זה לנגיש בהתאם לתקן ישראלי 5568.

מהו אתר נגיש?

אתר נגיש הנו אתר המאפשר לבעלי מוגבלויות שונות לגלוש בו, להבין את התוכן, להתמצא ולנווט בו בקלות ולבצע את הפעולות המתאפשרות באתר בקלות, זאת בהתאם לעקרונות וקווים מנחים שהוגדרו בסטנדרטים בינלאומיים ועוגנו לאחרונה בחקיקה.

כיצד להשתמש באתר

האתר הנוכחי תואם להצגה בדפדפנים מודרניים שונים ומותאם לצפייה בסוגי מסכים שונים לרבות מסכי סמרטפון וטאבלט. נעשה מאמץ לבנות את התוכן באתר באופן ברור וקריא תוך שימוש בשפה ברורה, כותרות וכותרות משנה ופסקאות. בקרוב יתמוך האתר בשימוש בתוכנת קורא מסך ובכך תושלם הנגישות לרמה AA. טפסי האתר כוללים עזרים למניעת טעויות בקלט ומאפשרים מעבר בין שדות באמצעות מקלדת. באתר אין שימוש באנימציה מהבהבת בכדי למנוע סכנת התקפים לחולי אפליפסיה. בצד ימין תמצאו את אייקון הנגישות - לחיצה עליו תפתח אפשרויות סיוע שונות המקלות על הניווט, ההתמצאות באתר והצפייה בתוכן. להלן עיקרי האפשרויות:
 1. ניווט באמצעות מקלדת
 2. אפשרויות ניגודיות שונות (רקע לבן, אפור, שחור)
 3. הדגשת קישורים
 4. הצגת טקסט חלופי של תמונות
 5. הדגשת סמן עכבר
 6. כיבוי נגישות
 7. אפשרות לשמירת הגדרות לביקורים הבאים באתר (מתבצע באמצעות Cookies)
 8. תאימות לתוכנת קורא מסך (תוספת המתוכננת עד כניסת החוק לתוקפו ב- 25.10)

עזרו לנו להשתפר

אנו עושים מאמצים ניכרים בהנגשת אתר זה ובפיתוח טכנולוגיה להנגשת אתרים. נשמח למשוב בונה ולהפניית תשומת הלב שלנו לליקויים ולרעיונות לשיפור. בכדי להשאיר משוב - פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר. בברכה, גד אבגי, מנכ"ל פלאנוויז בע"מ
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות