מרוץ החברים ה-11 למען חולי ה-ALS

#אחד_ועוד_אחד_זה_ביחד

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לאירוע מרגש שלא תשכחו: ביום חמישי ה-27.10.22 בשעה 17:30, נקיים בפעם ה-11 את מרוץ החברים למען חולי ה-ALS, מיסודו של שי ראשוני ז"ל, ברמת השרון. אנחנו מתכננים לכם אירוע משגע, עמוס וגדוש בהתרגשויות ובהפתעות. הצטרפו אלינו, כי אחד ועוד אחד זה ביחד! ורק ביחד, עם הכח של הקהילה שלנו, נמצא את התרופה ונמשיך לתמוך בחולים ובמשפחות!
גם השנה המרוץ יתקיים במתכונת היברידית. כלומר, אתם בוחרים אם לרוץ ביחד איתנו באירוע המרכזי ברמת השרון, או לרוץ היכן שנוח לכם – בארץ ובעולם - ולהשתתף בשידור החי בזום.

101%
 • יעד: ₪640,000
 • גויס עד כה: ₪644,725
 • תאריך גמר הקמפיין: 27/10/2022
 • תומכים : 2030

מרוץ החברים ה-11 ישראלס

מרוץ החברים ה-11 יוצא לדרך!

ביום חמישי ה-27.10.22 בשעה 17:30 נקיים בפעם ה-11 את מרוץ החברים למען חולי ה- ALS, מיסודו של שי ראשוני ז”ל, ברמת השרון.

מרוץ החברים הוא מרוץ עממי משפחתי והפנינג חוויתי לכל המשפחה. למרוץ שני מסלולים שאורכם 2 ק”מ ו-4.2 ק”מ. המסלולים מותאמים לילדים, לעגלות ולכסאות גלגלים. המשתתפים נהנים מפעילות ערכית, ספורטיבית, בריאותית ומשמחת. בשנה שעברה הופיעו, בהתנדבות, צביקה הדר ורן דנקר. גם השנה רוח ההתנדבות בשיאה: צביקה הדר ינחה את המרוץ שנה שלישית ברציפות, ועל במת המרוץ יופיע תמיר גרינברג זוכה “הכוכב הבא” לשנת 2021. וזה לא הכל! אנחנו מתכננים לכם עוד הפתעות רבות.

איך זה עובד?

המרוץ היברידי, כלומר המשתתפים בוחרים האם להגיע למרוץ שייערך ברמת השרון, או להשתתף בזום מהיכן שיבחרו בארץ ובעולם. את המרוץ נשדר בשידור חי מרמת השרון. בשידור משתתפים רצים ברמת השרון ורצים ממקומות רחוקים בארץ ובעולם בזום. בשידור החי יהיו ראיונות, הופעות, שעשועונים אינטראקטיביים ועוד הרבה הרבה הפתעות.

מרוץ החברים ה-11 יוצא לדרךמרוץ החברים ה-11 יוצא לדרךמרוץ החברים ה-11 יוצא לדרךמרוץ החברים ה-11 יוצא לדרךמרוץ החברים ה-11 יוצא לדרךמרוץ החברים ה-11 יוצא לדרךרן דנקרצביקה הדראחד ועוד אחד זה ביחדמרוץ החברים ה-11 יוצא לדרךמתוך מרוץ העשור

ריצה ביחד בשטח

לפני הריצה תשתתפו בהפנינג המרגש שלנו ברמת השרון. למרוץ שני מסלולים: מסלול של 2 ק”מ מונגש ומיועד להליכה או לריצה ומסלול של 4.2 לריצה. אתם בוחרים האם לרוץ או ללכת במסלולים העוברים בין שדות התותים.

השתתפות במרוץ מכל מקום בארץ ובעולם

אתם בוחרים היכן לרוץ, אתם גם בוחרים אם לרוץ, או ללכת, לרקוד, לקפוץ, לדלג, מכל מקום ועם מי שתרצו. בכל מקרה נהיה יחד על המסך הגדול של משתתפי הזום במרוץ ברמת השרון. את האירוע ברמת השרון נשדר בשידור חי וגם הפעם זה יהיה שידור מלא בהפתעות!
(כל הפרטים בלשונית “שאלות ותשובות”).

השנה היעד שלנו הוא 777,000 ₪ – עזרו לנו להגיע אליו

בשנה שעברה שברנו שיא כשגייסנו במרוץ 680,000 ש״ח ותמכנו בזכותכם בחולים ובמשפחות:

 • 130 חולים חדשים קיבלו ביקור ‘מאובחנים חדשים’, מידי העובדים הסוציאליים של העמותה.
 • 100 חולים ממשיכים לדבר ולתקשר עם סביבתם בזכות ביקורי הנגשת תקשורת.
 • 40 חולים ובני משפחה השתתפו בקבוצות תמיכה.
 • 110 פעמים רכב ההסעות שלנו הסיע חולים שהתקשו לצאת מביתם לאירועים משפחתיים, לטיולים ולביקורי רופאים.
 • מאות חולים ובני משפחה זכו לתמיכה מצוות העו”סים של העמותה, שמלווה אותם יד ביד בהתמודדותם עם המחלה.

*רשימה חלקית בלבד

איך עושים זאת?

בקלות! נרשמים למרוץ ו/או פותחים דף קמפיין אישי > מציבים לעצמכם יעד גיוס לקמפיין לדוגמא: 1000 ₪ > כותבים במילים שלכם מדוע חשוב לכם להירתם ולתרום למען חולי ה-ALS וכמה קל לעשות זאת באמצעות הקמפיין הפרטי שלכם > משתפים את חבריכם!

צריכים עזרה? אנחנו עומדים לרשותכם בטלפון 04-8252233

מרוץ החברים ה-11 למען חולי ה-ALS

על ALS וישראלס

עמותת ישראלס הוקמה לפני 17 שנים. לפני הקמתה משפחות נאלצו להתמודד לבדן עם המחלה ללא גישה למידע אמין ומקצועי שיכוון אותן, חולים נשארו ללא תקשורת מאחר ולא היה מי שינגיש להם טכנולוגיות מתאימות. רבים מהם היו רתוקים למיטתם בבדידות, ללא אפשרות לצאת מביתם.

היום, עם צוות מסור של ארבעה עובדים סוציאליים שמלווה את החולים ובני משפחותיהם מיום האבחון המצב שונה לחלוטין. פיתחנו תוכניות רבות למען החולים ובני משפחותיהם, ביניהן: שרות הנגשת תקשורת, שרות הסעות, תכנית מאובחנים חדשים, תכנית על הנשמה, תכנית הדרכת הורים, מיצוי זכויות ועוד.

טרם הקמת העמותה לא היו חוקרי ALS באקדמיה הישראלית. היום תחום ה-ALS בארץ פורה ועשיר בזכות פעילות העמותה. העמותה מקדמת את חקר המחלה בישראל באמצעות מענקי מחקר לחוקרים באקדמיה, מלגות לפוסט דוקטורנטים, עריכת כנסים ועבודה בשיתוף פעולה הדוק עם חברות המפתחות תרופה למחלה.

אנחנו עומדים לרשותכם!
נשמח לעזור לכל אחד ואחת בטלפון – 04-8252233

מתי ייערך המרוץ?

מרוץ החברים ה-11 ייערך ב- 27.10.22 .
ההפנינג ברמת השרון יחל ב-16:30 וההזנקה תהיה ב-17:30.
למשתתפים בזום: התכנסות וירטואלית ב-17:15 והזנקה ב- 17:30

היכן ייערך המרוץ?

המרוץ בשטח ייערך ברמת השרון. ההזנקה מהגינה שבפינת רחובות השרף והלבונה.
המרוץ בזום ייערך בכל מקום שתבחרו, בארץ ובעולם !

מה אורך מסלול המרוץ?

במרוץ בשטח שני מסלולים: הקצר של 2 ק”מ והארוך 4.2 ק”מ. המסלול הקצר מיועד להולכים ולרצים ומונגש לכיסאות גלגלים, עגלות ילדים, אופניים וכד’. המסלול הארוך מיועד לרצים בלבד.
במרוץ בזום תוכלו להשתתף כרצונכם בכל מסלול שתבחרו: בחוץ או בבית, בהליכה, ריצה, אופניים, גלגיליות, ריקוד, יוגה ועוד. כל זה במשך 30 דקות ואז נתכנס חזרה ב-18:30.

איך עובד המרוץ בזום?

כל משתתף שנרשם מקבל חולצה והפתעה.
1,000 הנרשמים הראשונים יקבלו קישור לשידור החי ויוכלו לקחת בו חלק אינטראקטיבי, לצלם ולהסריט את עצמם רצים (או בכל פעילות אחרת שיבחרו), להתראיין, להשתתף בשעשועונים ועוד.
משתתפים שלא ייקחו חלק בשידור יוכלו לצפות בו בקישור ייעודי ברשתות החברתיות, לשלוח תמונות וסרטונים ותגובות שיוצגו במהלך השידור.
נשדר את האירוע כולו בשידור חי. יהיו בו ראיונות, הופעות, שעשועונים ועוד הרבה הפתעות.

מה מחיר ההרשמה?

ילדים עד גיל 18 – 110 ש”ח.
כרטיס מבוגר תורם רגיל – 140 ש”ח
כרטיס מבוגר תורם פלוס – 180 ש”ח.
כרטיס מבוגר תורם פרימיום- 260 ש”ח
כרטיס מבוגר תורם כבוד- 360 ש”ח

כל נרשם מקבל ערכת מרוץ, ובה חולצה והפתעות נוספות.
נפרסם את אופן חלוקת הערכות בסמוך למרוץ.

פספסתי את השידור החי, האם אוכל לצפות בו לאחר מכן?

ניתן יהיה לצפות בשידור מאוחר יותר ביוטיוב ובפייסבוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מרוץ החברים ה-11 למען חולי ה-ALS

 • רישום משתתפים ותרומה בסכום חופשי כאן בטופס. בוחרים את המידה, סוג הכרטיס ואופן ההשתתפות (הגעה למרוץ או השתתפות בזום), מזינים את שמות המשתתפים ומשלמים בכרטיס אשראי בצורה מאובטחת

 • תרומה בסכום חופשי

 • רוצים לתרום בנוסף להשתתפות? לא יכולים לבוא ומעוניינים לתרום? הזינו סכום לבחירתכם כאן
 • רישום משתתפים למרוץ

 • מחיר Actions
   
 • מחיר: ₪ 0.00
 • פרטים אישיים

 • ₪ 0.00
 • עיגול קטן - השפעה אדירה

  בכל רכישה בכרטיס האשראי שלך יעוגל סכום הקנייה לשקל הקרוב ואותן אגורות יתרמו ישירות לישראלס! לדוגמא: קניתם ב-78.60? תרמתם 40 אגורות!

 • לקבוצות ריצה

 • ₪ 0.00

תורמים אחרונים

ענבר מ- ערוגות
₪50
ליאת מ- רמת השרון
₪100
Sara מ- המתנחלים
₪200
חנה מ- רמלה
₪1000
נועם מ- הוד השרון
₪1000
רונית מ- רמת השרון
₪200
סטיבן ודיאן מ- מרכז שפירא
₪180
אורי מ- 5
₪500
רבקה מ- ירושלים
₪500
אורה מ- תל אביב
₪200
Jacob מ- Jerusalem
₪1000
aviad מ- Einav
₪21

נותני חסות

הצהרת נגישות

אנו בפלאנוויז מחוייבים להנגשת האתר לבעלי מוגבלויות שונות בהתאם לחוק ובאופן הטוב ביותר. פעלנו על מנת להפוך אתר זה לנגיש בהתאם לתקן ישראלי 5568.

מהו אתר נגיש?

אתר נגיש הנו אתר המאפשר לבעלי מוגבלויות שונות לגלוש בו, להבין את התוכן, להתמצא ולנווט בו בקלות ולבצע את הפעולות המתאפשרות באתר בקלות, זאת בהתאם לעקרונות וקווים מנחים שהוגדרו בסטנדרטים בינלאומיים ועוגנו לאחרונה בחקיקה.

כיצד להשתמש באתר

האתר הנוכחי תואם להצגה בדפדפנים מודרניים שונים ומותאם לצפייה בסוגי מסכים שונים לרבות מסכי סמרטפון וטאבלט. נעשה מאמץ לבנות את התוכן באתר באופן ברור וקריא תוך שימוש בשפה ברורה, כותרות וכותרות משנה ופסקאות. בקרוב יתמוך האתר בשימוש בתוכנת קורא מסך ובכך תושלם הנגישות לרמה AA. טפסי האתר כוללים עזרים למניעת טעויות בקלט ומאפשרים מעבר בין שדות באמצעות מקלדת. באתר אין שימוש באנימציה מהבהבת בכדי למנוע סכנת התקפים לחולי אפליפסיה. בצד ימין תמצאו את אייקון הנגישות - לחיצה עליו תפתח אפשרויות סיוע שונות המקלות על הניווט, ההתמצאות באתר והצפייה בתוכן. להלן עיקרי האפשרויות:
 1. ניווט באמצעות מקלדת
 2. אפשרויות ניגודיות שונות (רקע לבן, אפור, שחור)
 3. הדגשת קישורים
 4. הצגת טקסט חלופי של תמונות
 5. הדגשת סמן עכבר
 6. כיבוי נגישות
 7. אפשרות לשמירת הגדרות לביקורים הבאים באתר (מתבצע באמצעות Cookies)
 8. תאימות לתוכנת קורא מסך (תוספת המתוכננת עד כניסת החוק לתוקפו ב- 25.10)

עזרו לנו להשתפר

אנו עושים מאמצים ניכרים בהנגשת אתר זה ובפיתוח טכנולוגיה להנגשת אתרים. נשמח למשוב בונה ולהפניית תשומת הלב שלנו לליקויים ולרעיונות לשיפור. בכדי להשאיר משוב - פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר. בברכה, גד אבגי, מנכ"ל פלאנוויז בע"מ
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות