מרוץ העשור – חברים למען חולי ALS ימים אחרונים!

#אתם_חברים_10!
ביום חמישי ה-21.10.21 בשעה 17:30 נקיים את מרוץ העשור, מרוץ החברים ה-10 למען חולי הALS, מייסודו של שי ראשוני ז"ל. מזמינים אתכם להצטרף אלינו לאירוע בלתי נשכח, שנקיים במתכונת היברידית. כלומר, אתם בוחרים אם לרוץ ביחד איתנו באירוע המרכזי ברמת השרון, או לרוץ היכן שנוח לכם – בארץ ובעולם - ולהשתתף בשידור החי בזום.
מתכננים לכם אירוע מלא – הרבה יותר מתמיד, כי בכל זאת מרוץ העשור – בהתרגשויות ובהפתעות. תיכף נספר לכם לפרטי פרטים איך המרוץ יעבוד השנה, אבל לפני כן יש לנו בקשה אחת מכם: #אתם_חברים_10! הצטרפו אלינו בהמוניכם, וצרפו לפחות עוד חבר/ה אחד/ת לקהילה שלנו, כדי שיחד נגיע ליעד ואף מעבר לו. כדי שנמשיך לקדם את המחקר, לתמוך בחולים ובמשפחות, ונפתח תכניות נוספות שמקלות על החולים והמשפחות לאורך כל השנה.

104%
 • יעד: ₪650,000
 • גויס עד כה: ₪674,149
 • תאריך גמר הקמפיין: 21/10/2021
 • תומכים : 2186

מרוץ העשור - חברים למען חולי ALS

מרוץ העשור – חברים למען חולי ALS

**האירוע יתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות שתהיינה בתוקף ביום המירוץ**

ביום חמישי ה-21.10.21 בשעה 17:30 נקיים את מרוץ החברים ה-10 למען חולי ה-ALS, מייסודו של שי ראשוני ז”ל. השנה אתם בוחרים אם לרוץ יחד באירוע המרכזי ברמת השרון, או לרוץ איפה שנוח לכם ולהשתתף בשידור החי בזום.

הופעת אורח במרוץ: רן דנקר!

איך זה יעבוד?

ריצה ביחד בשטח – לפני הריצה תשתתפו בהפנינג המרגש שלנו ברמת השרון. למרוץ שני מסלולים: מסלול של 2 ק”מ מונגש ומיועד להליכה או לריצה ומסלול של 4.2 לריצה. אתם בוחרים האם לרוץ או ללכת במסלולים העוברים בין שדות התותים.
השתתפות במרוץ מכל מקום בארץ ובעולם – אתם בוחרים היכן לרוץ, אתם גם בוחרים אם לרוץ, או ללכת, לרקוד, לקפוץ, לדלג, מכל מקום ועם מי שתרצו. בכל מקרה נהיה יחד על המסך הגדול של משתתפי הזום במרוץ ברמת השרון. את האירוע ברמת השרון נשדר בשידור חי וגם הפעם זה יהיה שידור מלא בהפתעות!
(כל הפרטים בלשונית “שאלות ותשובות”).

מרוץ העשור - חברים למען חולי ALS

השנה היעד שלנו הוא 1,000,000 ₪ – עזרו לנו להגיע אליו

בשנה שעברה שברנו שיא כשגייסנו כ-670,000 ₪. בזכות תרומתכם:

 • אנחנו מצליחים ליזום ולהפעיל תוכניות תמיכה ולקדם מחקר.
 • מימנו ריצוף מלא של 220 דגימות DNA של חולים.
 • הסענו 120 חולים ברכב ההסעות הייעודי שלנו.
 • הצלחנו לערוך 150 ביקורים של הנגשת תקשורת בשנה.
 • חולי ה- ALS- זוכים להרבה יותר תמיכה מצוות העו”סים שלנו, שמלווה את המשפחות מיום האבחון, כמעט יום יום, לאורך ההתמודדות הקשה עם המחלה. אפשרתם לנו להפעיל קבוצות תמיכה פרונטאליות ומקוונות, לתת הדרכה להורים איך מדברים עם הילדים על המחלה, לקיים מפגשי משפחות, לעזור במיצוי זכויות ועוד.
מרוץ החברים ה-9 למען חולי ה-ALSעמותת ידי אור בפעולהזכרונות מהמרוץ בשנה שעברהמרוץ החברים ה-9 למען חולי ה-ALSסיום המרוץקיר טיפוס ומתנפחיםמרוץ החברים ה-9 למען חולי ה-ALS

בעזרתכם נקבע שיא תרומות חדש ונמשיך לפעול למען חולי ה-ALS ומשפחותיהם

איך עושים זאת? בקלות!
נרשמים למרוץ ו/או פותחים דף קמפיין אישי > מציבים לעצמכם יעד גיוס לקמפיין לדוגמא: 1000 ₪ > כותבים במילים שלכם מדוע חשוב לכם להירתם ולתרום למען חולי ה-ALS וכמה קל לעשות זאת באמצעות הקמפיין הפרטי שלכם > משתפים את חבריכם!

על מחלת ה-ALS ופעילות העמותה

“אני רוצה להודות לכם ולברך אתכם על הפעילות שאתם עושים מכל הלב. כשגילינו שאמה חולה חרב עלינו עולמנו. בזכותכם הצלחנו קצת להתרומם. נתתם לנו כוחות להמשיך, לא לוותר ואת הרצון לחקור וללמוד עוד דברים שיקלו על אמא ועלינו. בעיקר תודה על כך שלא השארתם אותנו לבד”.

עמותת ישראלס הוקמה לפני 16 שנים. לפני הקמתה משפחות נאלצו להתמודד לבדן עם המחלה ללא גישה למידע אמין ומקצועי שיכוון אותן, חולים נשארו ללא תקשורת כי לא היה מי שינגיש להם טכנולוגיות מתאימות. רבים מהם היו רתוקים למיטתם בבדידות, ללא אפשרות לצאת מביתם.

היום, עם צוות מסור של 4 עובדים סוציאליים שמלווה את החולים ובני משפחותיהם מיום האבחון המצב שונה לחלוטין. פיתחנו תוכניות רבות למען החולים ובני משפחותיהם, ביניהן: שרות הנגשת תקשורת, שרות הסעות, תכנית מאובחנים חדשים, תכנית על הנשמה, תכנית הדרכת הורים, מיצוי זכויות ועוד.

לפני שהעמותה הוקמה לא היו חוקרי ALS באקדמיה הישראלית. היום תחום ה-ALS בארץ פורה ועשיר בזכות פעילות העמותה. העמותה מקדמת את חקר המחלה בישראל באמצעות מענקי מחקר לחוקרים באקדמיה, מלגות לפוסט דוקטורנטים, עריכת כנסים ועבודה בשיתוף פעולה הדוק עם חברות המפתחות תרופה למחלה.

אנחנו עומדים לרשותכם ונשמח לעזור לכל אחד ואחת בטלפון – 04-8252233

מתי ייערך המרוץ?

מרוץ החברים ה-10 ייערך ב 21.10.21 .
ההפנינג ברמת השרון יחל ב-16:30 וההזנקה תהיה ב-17:30.
למשתתפים בזום: התכנסות וירטואלית ב-17:15 והזנקה ב- 17:30

היכן ייערך המרוץ?

המרוץ בשטח ייערך ברמת השרון. ההזנקה מהגינה שבפינת רחובות השרף והלבונה.
המרוץ בזום ייערך בכל מקום שתבחרו, בארץ ובעולם !

מה אורך מסלול המרוץ?

במרוץ בשטח שני מסלולים: הקצר של 2 ק”מ והארוך 4.2 ק”מ. המסלול הקצר מיועד להולכים ולרצים ומונגש לכיסאות גלגלים, עגלות ילדים, אופניים וכד’. המסלול הארוך מיועד לרצים בלבד.
במרוץ בזום תוכלו להשתתף כרצונכם בכל מסלול שתבחרו: בחוץ או בבית, בהליכה, ריצה, אופניים, גלגיליות, ריקוד, יוגה ועוד. כל זה במשך 30 דקות ואז נתכנס חזרה ב-18:30.

איך עובד המרוץ בזום?

כל משתתף שנרשם מקבל חולצה והפתעה.
1,000 הנרשמים הראשונים יקבלו קישור לשידור החי ויוכלו לקחת בו חלק אינטראקטיבי, לצלם ולהסריט את עצמם רצים (או בכל פעילות אחרת שיבחרו), להתראיין, להשתתף בשעשועונים ועוד.
משתתפים שלא ייקחו חלק בשידור יוכלו לצפות בו בקישור ייעודי ברשתות החברתיות, לשלוח תמונות וסרטונים ותגובות שיוצגו במהלך השידור.
נשדר את האירוע כולו בשידור חי. יהיו בו ראיונות, הופעות, שעשועונים ועוד הרבה הפתעות.

מה מחיר ההרשמה?

ילדים עד גיל 18 – 100 ש”ח.
כרטיס מבוגר תורם רגיל – 130 ש”ח
כרטיס מבוגר תורם פלוס – 170 ש”ח.
כרטיס מבוגר תורם פרימיום- 250 ש”ח
כרטיס מבוגר תורם כבוד- 350 ש”ח

מידות החולצות

מבוגרים: XXXL, XXL ,XL ,L ,M ,S
מידות ילדים: ממידה 4 עד 18.

האם אפשר לתרום מבלי להשתתף במרוץ?

בדף הבית של אתר ההרשמה מופיע כפתור “להרשמה ותרומה” – בטופס, בחר את האפשרות “אני מעוניין לתרום ללא הרשמה” והזן סכום לבחירתך בשדה “סכום חופשי”. גם מי שלא משתתף יכול להקים “דף קמפיין אישי”, או להצטרף לדף התרמה קיים, ולבקש מהמעגל החברתי שלו לתרום למטרה כה חשובה ולהגדיל את השפעתו ותרומתו.

אני רוצה להירשם ולתרום יותר – מה עלי לעשות?

בטופס ההרשמה קיימות אפשרויות שונות לתרום באמצעות רכישת כרטיסי השתתפות. אפשרות נוספת היא לתרום בנוסף להרשמה, על ידי הזנת סכום לבחירתכם בשדה “סכום חופשי”, שמופיע תחת “אני מעוניין לתרום ללא הרשמה”. כדי להגדיל את תרומתך והשפעתך, באפשרותך להקים דף התרמה אישי או להצטרף לדף התרמה קיים, ולבקש מהמעגל החברתי שלך לתרום למטרה שחשובה לך.

האם אפשר לתרום בזמן השידור החי?

כן. לאורך כל השידור נפרסם אפשרויות שונות לתרומה.

האם חולי ALS משתתפים במרוץ ובשידור?

בוודאי. חולי ה ALS-מוזמנים להשתתף, להתראיין ולקחת חלק פעיל במרוץ בשטח ו/או במרוץ בזום.

האם חברים ובני משפחה הגרים בחו”ל יוכלו להשתתף?

לשמחתנו, האפשרות לקיים מרוץ בזום פתחה עבורנו ועבור הנרשמים למרוץ את השמיים. בשנה שעברה היו לנו משתתפים רבים מהעולם.

האם ילדים יכולים להשתתף במרוץ?

בוודאי! ילדים בכל הגילים מוזמנים להשתתף בהפנינג שברמת השרון, או לקחת חלק בשידור החי שיהיו בו פעילויות והופעות מתאימות שיצרנו במיוחד בשבילם.

לאן הולכת התרומה שלי?

כל ההכנסות מהמרוץ מוקדשות לפעילות עמותת ישראלס למען מציאת תרופה ל ALS-ולפיתוח ותפעול תוכניות תמיכה בחולים ובבני משפחותיהם.

אני רואה בדף הבית “דף התרמה אישי”, למה הכוונה?

כדי להגדיל את תרומתך והשפעתך, באפשרותך להקים דף התרמה אישי או להצטרף לדף התרמה קיים, ולבקש מהמעגל החברתי שלך לתרום למטרה שחשובה לך.

איך פותחים דף התרמה אישי? בקלות!

לוחצים על “דף התרמה אישי” < מציבים לעצמכם יעד גיוס לקמפיין < כותבים במילים שלכם מדוע חשוב לכם להירתם ולתרום למען חולי ה ALS-וכמה קל לעשות זאת באמצעות הקמפיין הפרטי שלכם < משתפים את חבריכם!

האם דמי ההרשמה שלי נכנסים לסך גיוס התרומות שלי?

כל תרומה ו/או הרשמה שתעשה דרך דף ההתרמה האישי שלך נכללת בסך גיוס התרומות שלך ועוזרת לך להגיע ליעד שהצבת לעצמך.

מה קורה אם אני מגיע ליעד ורוצה להמשיך?

מזל טוב הגעת ליעד ואתה רוצה להגדיל אותו? נשמח לעזור לך לעדכן את היעד החדש.

האם התרומה מוכרת במס?

כן! עמותת ישראלס היא עמותה רשומה, בעלת אישור ניהול תקין ואישור מוסד ציבורי לעניין תרומות (סעיף 46).

נרשמתי למרוץ – מה אקבל?

כל נרשם מקבל ערכת מרוץ, ובה חולצה, צמיד לד-מאיר והפתעות נוספות.
נפרסם את אופן חלוקת הערכות בסמוך למרוץ.

פספסתי את השידור החי, האם אוכל לצפות בו לאחר מכן?

ניתן יהיה לצפות בשידור מאוחר יותר ביוטיוב ובפייסבוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מרוץ העשור -חברים למען חולי ALS

 • רישום משתתפים ותרומה בסכום חופשי כאן בטופס. בוחרים את המידה, סוג הכרטיס ואופן ההשתתפות (הגעה למרוץ או השתתפות בזום), מזינים את שמות המשתתפים ומשלמים בכרטיס אשראי בצורה מאובטחת

 • תרומה בסכום חופשי

 • רוצים לתרום בנוסף להשתתפות? לא יכולים לבוא ומעוניינים לתרום? הזינו סכום לבחירכתם כאן
 • רישום משתתפים למרוץ

 • סוג תורם שם מידת חולצה מחיר Actions
         
 • מחיר: ₪ 0.00
 • ₪ 0.00
 • ₪ 0.00

תורמים אחרונים

אלון מ- רמת השרון
₪254
דורון מ- Sacramento
₪1000
אילן מ- כפר האורנים
₪100
תמיר מ- באר שבע
₪100
Diki מ- חיפה
₪70
סנדר מ- תל אביב
₪100
ורד מ- מנוף
₪100
Joani מ- Efrat
₪180
אסתר מ- קריית טבעון
₪200
Avi מ- תל אביב
₪550
Miriam מ- Jerusalem
₪100
Gad מ- נחושה
₪50

נותני חסות

הצהרת נגישות

אנו בפלאנוויז מחוייבים להנגשת האתר לבעלי מוגבלויות שונות בהתאם לחוק ובאופן הטוב ביותר. פעלנו על מנת להפוך אתר זה לנגיש בהתאם לתקן ישראלי 5568.

מהו אתר נגיש?

אתר נגיש הנו אתר המאפשר לבעלי מוגבלויות שונות לגלוש בו, להבין את התוכן, להתמצא ולנווט בו בקלות ולבצע את הפעולות המתאפשרות באתר בקלות, זאת בהתאם לעקרונות וקווים מנחים שהוגדרו בסטנדרטים בינלאומיים ועוגנו לאחרונה בחקיקה.

כיצד להשתמש באתר

האתר הנוכחי תואם להצגה בדפדפנים מודרניים שונים ומותאם לצפייה בסוגי מסכים שונים לרבות מסכי סמרטפון וטאבלט. נעשה מאמץ לבנות את התוכן באתר באופן ברור וקריא תוך שימוש בשפה ברורה, כותרות וכותרות משנה ופסקאות. בקרוב יתמוך האתר בשימוש בתוכנת קורא מסך ובכך תושלם הנגישות לרמה AA. טפסי האתר כוללים עזרים למניעת טעויות בקלט ומאפשרים מעבר בין שדות באמצעות מקלדת. באתר אין שימוש באנימציה מהבהבת בכדי למנוע סכנת התקפים לחולי אפליפסיה. בצד ימין תמצאו את אייקון הנגישות - לחיצה עליו תפתח אפשרויות סיוע שונות המקלות על הניווט, ההתמצאות באתר והצפייה בתוכן. להלן עיקרי האפשרויות:
 1. ניווט באמצעות מקלדת
 2. אפשרויות ניגודיות שונות (רקע לבן, אפור, שחור)
 3. הדגשת קישורים
 4. הצגת טקסט חלופי של תמונות
 5. הדגשת סמן עכבר
 6. כיבוי נגישות
 7. אפשרות לשמירת הגדרות לביקורים הבאים באתר (מתבצע באמצעות Cookies)
 8. תאימות לתוכנת קורא מסך (תוספת המתוכננת עד כניסת החוק לתוקפו ב- 25.10)

עזרו לנו להשתפר

אנו עושים מאמצים ניכרים בהנגשת אתר זה ובפיתוח טכנולוגיה להנגשת אתרים. נשמח למשוב בונה ולהפניית תשומת הלב שלנו לליקויים ולרעיונות לשיפור. בכדי להשאיר משוב - פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר. בברכה, גד אבגי, מנכ"ל פלאנוויז בע"מ
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות