חברי פורום קהלת מצטרפים לשיבולת ב-129 ש”ח בלבד

חברי פורום קהלת עושים מנוי להוצאת שיבולת ב-129 ש"ח בלבד בהקלדת קוד קופון BAGATZ. המבצע לחברי הפורום בלבד!

0%
 • יעד: 30 מנויי שיבולת
 • הצטרפו עד כה: 0 מנויי שיבולת
 • תאריך גמר הקמפיין: 06/12/2018

ספריית שיבולת

חברי פורום קהלת עושים מנוי להוצאת שיבולת ב-129 ש”ח בלבד

איך זוכים במחיר המבצע המיוחד?

1. בחרו בהצטרפות למועדון הספר של שיבולת.

2. הקלידו את קוד הקופון BAGATZ במהלך הליך ההרשמה.

מה זה שיבולת?

הוצאת שיבולת, יוזמה חדשה של הוצאת סלע מאיר וקרן תקווה, תיצור ארון ספרים חדש, של ספרות מופת שמרנית, ימנית ולאומית מהארץ והעולם.   

חברי פורום קהלת מוזמנים להצטרף עלאיך מצטרפים?

במסגרת קמפיין ההשקה אנו מציעים במכירה מוקדמת ובמחיר אטרקטיבי במיוחד מנוי לספרים הבולטים של השנה הקרובה.

מה כולל מנוי שיבולת?

 • 5 ספרי מופת מתורגמים – שיגיעו אליכם עם שליח עד הבית. 
 • מנוי שנתי לכתב העת השילוח – הבמה הרעיונית של הציבור הלאומי.
 • חברות במועדון הספר – שיעניק לכם הנחה של 40% על ספרים נוספים של ההוצאה.

מה תנאי המבצע?

 • עלות המנוי השנתי במבצע השקה היא 279 ש”ח – עלות הספרים לחברי הפורום 129 ש”ח בהקלדת קופון BAGATZ.

למה אתם מחכים? בחנוכה הקרוב יקבלו 1,850 מנויים שכבר הצטרפו לשיבולת את 12 כללים לחיים, רב המכר הבינלאומי של ג’ורדן פיטרסון והספר הראשון של שיבולת.
אתם מוזמנים לנצל 48 השעות של מבצע פורום קהלת להצטרף, וליהנות מספרים מעולים כל השנה.

https://www.youtube.com/watch?v=hG2JI2TsAyY

ספרו לי מעט על עצמכם

ישראל היא המדינה השמרנית ביותר במערב. יש בה המשפחות הגדולות, המאושרות, והיציבות ביותר; תושביה הם בעלות כבוד למסורת; מובילים במדדים של שמחת חיים, גאווה לאומית וסלידה טבעית מבירוקרטיה וממיסים.

אלא, שעל אף גודלו וחיותו של הרוב השמרני בישראל, במדיה, בשיח הציבורי ובעולם הרעיונות הציבור העצום הזה הוא עדיין דומם. ספריית שיבולת נוצרה כדי לשנות את המציאות הזו על ידי יצירת ארון ספרים רעיוני חדש, שמרני, שיביא ממיטב הספרות המתורגמת ויספק במה לכותבים חדשים.

הוצאת שיבולת, מיזם משותף של הוצאת סלע מאיר וקרן תקווה תוציא בכל שנה תריסר ספרי הגות שירחיבו את יריעת ההגות השמרנית באמירה ברורה על כלכלה, חברה, לאומיות, עוני, פמיניזם, תרבות, משפט וסביבה.

כמה ספרים יצאו השנה?

ב-2018-2019 מתוכננים לצאת תריסר ספרים. מתוך המבחר לקחנו את חמישה ספרים בולטים, פורצי דרך, בתחומי ידע מגוונים שישלחו למנויי הספרייה לאורך השנה, ולפני הוצאת הספרים לחנויות.

ואם ארצה גם את הספרים הנוספים?

מנויי מועדון הספר של שיבולת יוכלו לרכוש את כל ספרי הוצאת שיבולת וסלע מאיר בהנחה של 40%.

האם יש הטבות נוספות לחברות במועדון הספר מלבד קבלת הספרים והשילוח?

מלבד ההנחה על כל ספרי סלע מאיר והשיבולת, החברות במועדון מקנה הזמנה וכניסה חינם לכל אירועי ההשקה והרצאות של שיבולת. במהלך השנה הקרובה צפויים להתקיים למעלה מעשרה אירועים כאלו בתל אביב ובירושלים.

עד מתי תקפה החברות במועדון הספר?

ההטבות והחברות במועדון הספר תקפים עד דצמבר 2019.

מי עומד מאחורי הפרויקט?

ספריית שיבולת

הוצאת סלע מאיר

הוצאת סלע מאיר הוקמה בשנת 2014 בכדי להביא לקורא הישראלי ספרות עיונית פורצת דרך מהארץ ומהעולם. מאז ועד היום היה לנו הכבוד להוציא לאור את ספריהם של קרולין גליק, טוביה טננבום, דיוויד גולדמן, דונלד טראמפ, ארז תדמור, בן הכט, רן בריו, איין ראנד ועוד רבים וטובים.
ניתן למצוא את הספרים שלנו ברשתות סטימצקי וצומת ספרים, בחנויות מובחרות, באתרי הספרים הדיגיטליים וגם פה באתר. אם יש לך הצעה, רעיון לספר או כתב יד אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר.

קרן תקווה

קרן תקווה היא מוסד פילנתרופי ומכון חשיבה אמריקני, ששם לו למטרה לטפח מצוינות אינטלקטואלית ואזרחית בעם ישראל ובמדינת ישראל. הקרן עושה זאת באמצעות מפעלים חינוכיים ואינטלקטואליים, בהם באים לידי ביטוי מיטב ההוגים והתורות המדיניות, המוסריות, הכלכליות שהתפתחו במהלך ההיסטוריה.
תפיסת העולם של הקרן: בהכרתה הפוליטית הקרן היא ציונית; בהשקפתה הכלכלית היא מצדדת בשוק חופשי; בתפיסתה התרבותית היא בעלת נטייה מסורתית; ומבחינה אזרחית ודתית היא דוגלת בחירות הפרט. הקרן מעודדת דיון וויכוח ערים ופתוחים בין חלקי החברה הישראלית, בין ישראל לתפוצות, ובין ההגות היהודית לעולמית.
הקרן משקיעה במגוון רחב של יוזמות בישראל, בארצות הברית וברחבי העולם, ובכלל זה תכניות אקדמיות וחינוכיות, מענקי מחקר ופרסומים.

החלה המהפכה!

יום שלישי, 16 אוקטובר 2018

תודה לאלפי האנשים שהביעו עניין בספרים העתידים לצאת לאור בספריית שיבולת. המהפכה התחילה! כעת ניתן לרכוש לזמן מוגבל את הספרים במחיר מופחת ולקבל גם מנוי שנתי למגזין השילוח בשווי של 200 שקלים כחלק מהמחיר.

ספריית שיבולת

יום חמישי, 4 אוקטובר 2018

ישראל היא המדינה השמרנית ביותר במערב. יש בה המשפחות הגדולות, המאושרות, והיציבות ביותר; תושביה הם בעלות כבוד למסורת; מובילים במדדים של שמחת חיים, גאווה לאומית וסלידה טבעית מבירוקרטיה וממיסים.

אלא, שעל אף גודלו וחיותו של הרוב השמרני בישראל, במדיה, בשיח הציבורי ובעולם הרעיונות הציבור העצום הזה הוא עדיין דומם. ספריית שיבולת נוצרה כדי לשנות את המציאות הזו על ידי יצירת ארון ספרים רעיוני חדש, שמרני, שיביא ממיטב הספרות המתורגמת ויספק במה לכותבים חדשים.

החל מחודש נובמבר, צפויים לצאת בכל שנה בספרית שיבולת תריסר ספרי הגות, שיעניקו רוחב יריעה להשקפת עולם עם אמירה ברורה בנושאי כלכלה, חברה, לאומיות, עוני, פמיניזם, תרבות, משפט וסביבה.

בקרוב, טעימות מהספרים הראשונים בסדרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הקמפיין תם! תודה לכל הרוכשים

בחירתך נוספה
₪329
מצטרפים למועדון הספר של שיבולת.

מנוי שנתי ל-5 ספרי ספריית שיבולת, מנוי שנתי למגזין השילוח, כניסה חינם להשקות והנחות על כל ספרי שיבולת וסלע מאיר.

2412 רוכשים מתוך 5000
בחירתך נוספה
₪189
מנוי דיגיטלי לספריית שיבולת

חבילה הכוללת 5 עותקים דיגיטליים של ספרי שיבולת, כניסה חינם להשקות והנחות על כל ספרי שיבולת וסלע מאיר.

97 רוכשים מתוך 5000

הצהרת נגישות

אנו בפלאנוויז מחוייבים להנגשת האתר לבעלי מוגבלויות שונות בהתאם לחוק ובאופן הטוב ביותר. פעלנו על מנת להפוך אתר זה לנגיש בהתאם לתקן ישראלי 5568.

מהו אתר נגיש?

אתר נגיש הנו אתר המאפשר לבעלי מוגבלויות שונות לגלוש בו, להבין את התוכן, להתמצא ולנווט בו בקלות ולבצע את הפעולות המתאפשרות באתר בקלות, זאת בהתאם לעקרונות וקווים מנחים שהוגדרו בסטנדרטים בינלאומיים ועוגנו לאחרונה בחקיקה.

כיצד להשתמש באתר

האתר הנוכחי תואם להצגה בדפדפנים מודרניים שונים ומותאם לצפייה בסוגי מסכים שונים לרבות מסכי סמרטפון וטאבלט. נעשה מאמץ לבנות את התוכן באתר באופן ברור וקריא תוך שימוש בשפה ברורה, כותרות וכותרות משנה ופסקאות. בקרוב יתמוך האתר בשימוש בתוכנת קורא מסך ובכך תושלם הנגישות לרמה AA. טפסי האתר כוללים עזרים למניעת טעויות בקלט ומאפשרים מעבר בין שדות באמצעות מקלדת. באתר אין שימוש באנימציה מהבהבת בכדי למנוע סכנת התקפים לחולי אפליפסיה. בצד ימין תמצאו את אייקון הנגישות - לחיצה עליו תפתח אפשרויות סיוע שונות המקלות על הניווט, ההתמצאות באתר והצפייה בתוכן. להלן עיקרי האפשרויות:
 1. ניווט באמצעות מקלדת
 2. אפשרויות ניגודיות שונות (רקע לבן, אפור, שחור)
 3. הדגשת קישורים
 4. הצגת טקסט חלופי של תמונות
 5. הדגשת סמן עכבר
 6. כיבוי נגישות
 7. אפשרות לשמירת הגדרות לביקורים הבאים באתר (מתבצע באמצעות Cookies)
 8. תאימות לתוכנת קורא מסך (תוספת המתוכננת עד כניסת החוק לתוקפו ב- 25.10)

עזרו לנו להשתפר

אנו עושים מאמצים ניכרים בהנגשת אתר זה ובפיתוח טכנולוגיה להנגשת אתרים. נשמח למשוב בונה ולהפניית תשומת הלב שלנו לליקויים ולרעיונות לשיפור. בכדי להשאיר משוב - פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר. בברכה, גד אבגי, מנכ"ל פלאנוויז בע"מ
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות