שומרים על מידה

תרמו לנו כדי שנוכל להמשיך להשמיע את הקול שלכם, להגן על החירות, לשמור על האינטרס הישראלי, ולהמשיך להיות גאים במדינת ישראל ובהישגיה

103%
 • יעד הגיוס: ₪500,000
 • גויס עד כה: ₪512,524
 • תאריך גמר: 14/06/2018
מספר תומכים: 2554

שומרים על מידה

https://hamonym.com/wp-content/uploads/2018/04/Banner4.jpg

במשך שש שנים הייתה מידה הפה של הימין בישראל. האתר נתן במה לרעיונות עומק ימניים, חשף שערוריות, הציג עובדות ונתונים – ושינה את השיח בישראל. פוליטיקאים ועיתונאים נדרשו לתת תשובה לשאלות שהוצגו במידה, וזוויות ראיה חדשות הוכנסו לשיח, לצערן הרב של אליטות השמאל. עד היום היינו פה בשבילכם, קוראינו ותומכינו. כעת אנחנו זקוקים לעזרתכם. בלי התמיכה שלכם, מידה לא תוכל להמשיך ולהשפיע. אז אם אתה ציוני, אם אתה מאמין בחירות הפרט, אם אתה רוצה ישראל בטוחה ומשגשגת, אם אתה חושב שצריך לעזור לימין לשלוט – תרום למידה. אנחנו פה בדיוק בשביל זה.

בואו להיות שותפים במידה – חתמו על מנוי

יש עוד דרך לתמוך בנו. קחו חלק בהפצת המסר הלאומי-ליברלי; תנו כתף למי שמשמיע את הקול שלכם. חתמו על מנוי למידה.

נותני חסויות

מאכלי י-ם
פלאנוויז

הצהרת נגישות

אנו בפלאנוויז מחוייבים להנגשת האתר לבעלי מוגבלויות שונות בהתאם לחוק ובאופן הטוב ביותר. פעלנו על מנת להפוך אתר זה לנגיש בהתאם לתקן ישראלי 5568.

מהו אתר נגיש?

אתר נגיש הנו אתר המאפשר לבעלי מוגבלויות שונות לגלוש בו, להבין את התוכן, להתמצא ולנווט בו בקלות ולבצע את הפעולות המתאפשרות באתר בקלות, זאת בהתאם לעקרונות וקווים מנחים שהוגדרו בסטנדרטים בינלאומיים ועוגנו לאחרונה בחקיקה.

כיצד להשתמש באתר

האתר הנוכחי תואם להצגה בדפדפנים מודרניים שונים ומותאם לצפייה בסוגי מסכים שונים לרבות מסכי סמרטפון וטאבלט. נעשה מאמץ לבנות את התוכן באתר באופן ברור וקריא תוך שימוש בשפה ברורה, כותרות וכותרות משנה ופסקאות. בקרוב יתמוך האתר בשימוש בתוכנת קורא מסך ובכך תושלם הנגישות לרמה AA. טפסי האתר כוללים עזרים למניעת טעויות בקלט ומאפשרים מעבר בין שדות באמצעות מקלדת. באתר אין שימוש באנימציה מהבהבת בכדי למנוע סכנת התקפים לחולי אפליפסיה. בצד ימין תמצאו את אייקון הנגישות - לחיצה עליו תפתח אפשרויות סיוע שונות המקלות על הניווט, ההתמצאות באתר והצפייה בתוכן. להלן עיקרי האפשרויות:
 1. ניווט באמצעות מקלדת
 2. אפשרויות ניגודיות שונות (רקע לבן, אפור, שחור)
 3. הדגשת קישורים
 4. הצגת טקסט חלופי של תמונות
 5. הדגשת סמן עכבר
 6. כיבוי נגישות
 7. אפשרות לשמירת הגדרות לביקורים הבאים באתר (מתבצע באמצעות Cookies)
 8. תאימות לתוכנת קורא מסך (תוספת המתוכננת עד כניסת החוק לתוקפו ב- 25.10)

עזרו לנו להשתפר

אנו עושים מאמצים ניכרים בהנגשת אתר זה ובפיתוח טכנולוגיה להנגשת אתרים. נשמח למשוב בונה ולהפניית תשומת הלב שלנו לליקויים ולרעיונות לשיפור. בכדי להשאיר משוב - פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר. בברכה, גד אבגי, מנכ"ל פלאנוויז בע"מ
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות