הטור של יונתן במידה

בשנים האחרונות אני מרבה לכתוב. ממשהו שפחדתי לעשות לפני שנים ספורות, כתיבה הפכה עבורי בהתחלה לתחביב, אח"כ לשגרה, ולבסוף למקצוע. בשנים האחרונות יצא לי לכתוב בלא מעט פלטפורמות. כתבתי לעיתונות מודפסת ולעיתונות אלקטרונית, כתבתי לדה-מרקר, למקור ראשון, לזווית אחרת, לערוץ 20, למידה ובעיקר לפייסבוק. אני כותב על כלכלה, נושא שנדחק לרוב לשולי החדשות. אם וכאשר יש כבר תשומת לב תקשורתית לסוגיה הנמצאת על סדר היום, היא לרוב מדווחת באופן חובבני ולא מקצועי - במקרה הטוב, או מתוך אג'נדה פוליטית מסולפת - במקרה הרע. בכל מקרה, הקול הליברלי בכלכלה אינו נשמע כמעט אף פעם. לאחרונה, נפלה בידי זכות גדולה ובקרוב אתחיל לכתוב טור באתר מידה. הטור יעסוק בנושאים כלכליים על סדר היום, בדגש על ההשפעות של מדיניות כלכלית על הרווחה של אזרחי ישראל. אכתוב על יוקר המחיה, על יחסי עבודה, על כשלי שוק, על מכסות, על מכסים, על מיסוי, על שלטון מקומי, על ביורוקרטיה, על ההסתדרות ועל נושאים רבים נוספים. אתר מידה הוא אחד המקומות היחידים בישראל שנותן במה לכתיבה ימנית, שמרנית וליברלית. התמיכה הכספית שלכם בטור תאפשר את קיומו ואחזקתו לאורך זמן, ותהווה תרומה למאמץ להפצת ידע כלכלי, חברתי וליברלי בישראל.

5%
 • יעד הגיוס: ₪6,400
 • גויס עד כה: ₪300
 • תאריך גמר: 14/06/2018
מספר תומכים: 2554

שומרים על מידה

שומרים על מידה

במשך שש שנים הייתה מידה הפה של הימין בישראל. האתר נתן במה לרעיונות עומק ימניים, חשף שערוריות, הציג עובדות ונתונים – ושינה את השיח בישראל. פוליטיקאים ועיתונאים נדרשו לתת תשובה לשאלות שהוצגו במידה, וזוויות ראיה חדשות הוכנסו לשיח, לצערן הרב של אליטות השמאל.

עד היום היינו פה בשבילכם, קוראינו ותומכינו. כעת אנחנו זקוקים לעזרתכם. בלי התמיכה שלכם, מידה לא תוכל להמשיך ולהשפיע.

אז אם אתה ציוני, אם אתה מאמין בחירות הפרט, אם אתה רוצה ישראל בטוחה ומשגשגת, אם אתה חושב שצריך לעזור לימין לשלוט – תרום למידה. אנחנו פה בדיוק בשביל זה.

הצהרת נגישות

אנו בפלאנוויז מחוייבים להנגשת האתר לבעלי מוגבלויות שונות בהתאם לחוק ובאופן הטוב ביותר. פעלנו על מנת להפוך אתר זה לנגיש בהתאם לתקן ישראלי 5568.

מהו אתר נגיש?

אתר נגיש הנו אתר המאפשר לבעלי מוגבלויות שונות לגלוש בו, להבין את התוכן, להתמצא ולנווט בו בקלות ולבצע את הפעולות המתאפשרות באתר בקלות, זאת בהתאם לעקרונות וקווים מנחים שהוגדרו בסטנדרטים בינלאומיים ועוגנו לאחרונה בחקיקה.

כיצד להשתמש באתר

האתר הנוכחי תואם להצגה בדפדפנים מודרניים שונים ומותאם לצפייה בסוגי מסכים שונים לרבות מסכי סמרטפון וטאבלט. נעשה מאמץ לבנות את התוכן באתר באופן ברור וקריא תוך שימוש בשפה ברורה, כותרות וכותרות משנה ופסקאות. בקרוב יתמוך האתר בשימוש בתוכנת קורא מסך ובכך תושלם הנגישות לרמה AA. טפסי האתר כוללים עזרים למניעת טעויות בקלט ומאפשרים מעבר בין שדות באמצעות מקלדת. באתר אין שימוש באנימציה מהבהבת בכדי למנוע סכנת התקפים לחולי אפליפסיה. בצד ימין תמצאו את אייקון הנגישות - לחיצה עליו תפתח אפשרויות סיוע שונות המקלות על הניווט, ההתמצאות באתר והצפייה בתוכן. להלן עיקרי האפשרויות:
 1. ניווט באמצעות מקלדת
 2. אפשרויות ניגודיות שונות (רקע לבן, אפור, שחור)
 3. הדגשת קישורים
 4. הצגת טקסט חלופי של תמונות
 5. הדגשת סמן עכבר
 6. כיבוי נגישות
 7. אפשרות לשמירת הגדרות לביקורים הבאים באתר (מתבצע באמצעות Cookies)
 8. תאימות לתוכנת קורא מסך (תוספת המתוכננת עד כניסת החוק לתוקפו ב- 25.10)

עזרו לנו להשתפר

אנו עושים מאמצים ניכרים בהנגשת אתר זה ובפיתוח טכנולוגיה להנגשת אתרים. נשמח למשוב בונה ולהפניית תשומת הלב שלנו לליקויים ולרעיונות לשיפור. בכדי להשאיר משוב - פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר. בברכה, גד אבגי, מנכ"ל פלאנוויז בע"מ
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות