ילדי סבא ג’ק

חוות סבא ג'ק מסייעת לילדים בעלי מוגבלויות, צרכים מיוחדים ונערים בסיכון כדי לצלוח את האתגרים ולהשתלב בחברה כשווים. רבים מהפונים אלינו מגיעים מאוכלוסיות מעוטות יכולת ומצוקה כלכלית. עבורם אנחנו מקימים קרן לסבסוד טיפולים כדי לעזור לעשרות מטופלים בשנה. הם צריכים את התמיכה שלכם!!! תמכו עכשיו!

14%
 • יעד: ₪300,000
 • גויס עד כה: ₪43,150
 • תאריך גמר הקמפיין: 01/02/2020
 • תומכים : 134

יש ילדים שרכיבה טיפולית עבורם זה עוד חוג בשביל הכיף, ויש ילדים שזה החמצן שלהם 😰

אצלנו בחווה יש עשרות ילדים שפשוט לא יכולים לשרוד ללא הטיפול, ולא מסוגלים לממן את זה..

עזרו לנו לאפשר להם להמשיך ולהגיע, הדבר האחרון שנרצה זה לסגור בפניהם את הדלתות!

**  לתרומה יש ללחוץ על הכפתור המתאים כאן בעמוד, לבחור בסכום חופשי או לבחור תשורה מרשימת התשורות **

 

 

“סבא ג’ק- מרכז לטיפול חוויתי משולב” הינה עמותה ללא מטרת רווח
המפעילה חוות סוסים טיפולית ב”עין יעל” בירושלים.

ילדי סבא ג’ק, ילדים בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים
מתמסרים לחברים הכי טובים שלהם – הסוסים.

רבים מהמטופלים שלנו מגיעים אלינו עם מצוקה כלכלית וללא יכולת לשלם
עבור הטיפול חשוב שלו הם זקוקים.

הם פייטרים שמשקיעים ונותנים מאמץ בכל טיפול כדי לחיות טוב יותר
ולתת לעצמם תקווה לחיים בריאים והצלחה בשיקום.

עבורם אנחנו מקימים קרן מיוחדת לסבסוד טיפולים.

כדי שלא נדחה אף ילד ונמשיך להושיט להם יד במשימת חייהם 
הם צריכים את התמיכה שלכם! 

הסכום לגיוס: 300,000 ש”ח

ילדי סבא ג'ק

ילדי סבא ג'ק

בואו והיו שותפים למפעל הנתינה החשוב של חוות שבא ג’ק! 

תמכו עכשיו!(התרומה במסגרת הקמפיין מוכרת לצרכי מס לפי סעף 46 א’) 

שתפו את דעתכם

  אוהבים את דני ויעל, אוהדים שלהם ומברכים אותם עם שפע, ברכה והצלחה על תרומתם המרשימה עם המון מסירות נפש למען בריאות הגוף והנפש של ילדי ירושלים! תבורכו מן השמים!
  שרה מלכה אייזן מבית דניאלה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בחירתך נוספה
₪50
מכתב תודה

תודה רבה על תמיכתך! מכתב תודה מעוצב ומרגש מצוות החווה וילדי סבא ג'ק יישלח אליכם במייל בגמר הקמפיין.

6 רוכשים
בחירתך נוספה
₪90
תעביר את זה הלאה - ספר לבחירתכם

חוות סבא ג'ק בשיתוף עם רשת הספרים החברתית "סיפור חוזר", המקדמת מודעות לבעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים, מעניקים לכם ספר למבוגרים/ילדים לבחירתכם. *אל התומכים יישלח במייל מכתב תודה מעוצה וכן רשימת הספרים ממנה תוכלו לבחור. הספר יישלח אליכם בדואר בגמר הקמפיין.

12 רוכשים מתוך 40
בחירתך נוספה
₪110
עם כל הנשמה - דיסק של להקת הלב והמעיין

תודה רבה על הדחיפה שלכם, התקדמנו עוד צעד בעזרתכם! קבלו מאיתנו במתנה את דיסק מוזיקה של להקת "הלב והמעיין". ביצוע מוזיקלי מדהים לטקסטים מן המקורות עם ניגונים מיוחדים מהפולקלור היהודי והחסידי.

5 רוכשים מתוך 20
בחירתך נוספה
₪150
ביקור חוויתי לילדך בחוות סבא ג'ק

בואו אלינו לחוות סבא ג'ק ללמוד על הסוסים, החברים הכי טובים שלנו, להתנסות בהאכלה, טיפול וליטוף של והסבר מודרך על פעילות החווה. למעוניינים, תינתן האפשרות להתנסות בסיור רכיבה על סוס צעיר עם מדריך. *אנו ניצור קשר טלפוני עם התומכים בגמר הקמפיין לתיאום הביקור.

9 רוכשים מתוך 30
בחירתך נוספה
₪180
שיר למעלות - ספר תהילים בהקדשה אישית

יישר כוח על תמיכתכם! ספר תהילים עם הקדשת תודה אישית ממנהלי החווה יישלח אליכם בדואר בגמר הקמפיין.

רוכש אחד
בחירתך נוספה
₪200
בעיני המטפל - הרצאה על רכיבה טיפולית

אנו מזמינים אתכם להרצאה מקצועית של הגב' קטיה מירצקי, מטפלת באמצעות רכיבת סוסים ומדריכה ראשית של החווה, על התכונות של טיפול באמצעות בלי חיים ובסוסים בפרט, גישות פסיכולוגיות ואלמנטים שונים בטיפול ועל התהליך המדהים שהמטופלים עוברים אצלנו בחווה. ההרצאה תתקיים במהלך חודש אוקטובר בחוות סבא ג'ק בעין יעל. *ניצור קשר עם התומכים עם תאריכים אופצוינאליים להרצאה ותיאום הגעה.

רוכש אחד מתוך 50
בחירתך נוספה
₪230
רעבים לניצחון - כרטיס זוגי למשחק של הפועל ירושלים.

תודה רבה אתם אלופים! "חוות סבא ג'ק" ומועדון הכדורסל של הפועל "בנק יהב" ירושלים מזמינים אתכם לכניסה זוגית לאחד ממשחקי הבית של הקבוצה בליגת העל בעונת המשחקים 2019/20. *כרטיסים דיגיטליים יישלחו במייל אל התומכים בגמר הקמפיין

2 רוכשים מתוך 10
בחירתך נוספה
₪250
שיעור רכיבה בחוות סבא ג'ק ומכתב תודה.

תודה רבה! בזכותך אנחנו דוהרים לעבר היעד! קבל מאיתנו באהבה שיעור רכיבה על סוס בחווה שלנו - "חוות סבא ג'ק" בעין יעל, ירושלים. *בגמר הקמפיין ניצור קשר עם התומכים לתיאום תאריך הגעה לשיעור.

8 רוכשים מתוך 15
בחירתך נוספה
₪260
תמונת סוסים מגלריית התמונות של "סבא ג'ק"

מזכרת אישית ומתנה לסלון הבית. קבלו באהבה תמונה איכותית של סוסים מגלריית התמונות המדהימה של החווה שלנו. *התמונה תגיע עם הקדשה אישית מוטבעת ותישלח לתומכים בדואר רשום בגמר הפרוייקט.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪300
קיץ טבעי - כניסה משפחתית לפעילות הקיץ בעין יעל

פעילות קיץ ב"מוזיאון פעיל עין יעל". חווית טבע וחי לקטנטנים ולמבוגרים בה תלמדו על החיים בעידן הקדום, על התמצאות האדם בטבע ועל החי במקום בו תרגישו את הטבע הכי קרוב שיש. הביקור כולל כניסה לפינת החי עם שלל דוכני משחק ויצירה. *שובר הכניסה הוא לארבע נפשות. אנו ניצור קשר עם התומכים למימוש התשורה ותיאום לקבלת השובר.

2 רוכשים מתוך 15
בחירתך נוספה
₪350
זה בטבע שלכם - כניסה משפחתית לפסטיבל סוכות בעין יעל

אתם גדולים מהחיים! בזכותכם אנחנו מתקדמים לעבר היעד. אנו מזמינים אתכם לבוא ולהשתתף עםהמשפחה בפסטיבל סוכות הקרוב "במוזיאון פעיל עין יעל" בירושלים, סמוך לחווה שלנו. הכניסה כוללת השתתפות מלאה בכל המופעים. *שובר הכניסה הינו לארבע נפשות. אנו ניצור קשר עם התומכים למימוש התשורה ותיאום לקבלת השובר.

רוכש אחד מתוך 15
בחירתך נוספה
₪400
תעודת הוקרה

אתם משהו מיוחד! קבלו למזכרת תעודת הוקרה מעוטרת באריזת גליל תישלח אליך בדואר בגמר הקמפיין כאות הערכה על תרומתכם למפעל החשוב של "חוות סבא ג'ק".

רוכש אחד
בחירתך נוספה
₪450
תמונת נוף איכותית גדולה מעין יעל.

מזכרת גדולה ומיוחדת מפרוייקט גדול. קבלו באהבה תמונת נוף מהממת של איזור עין יעל ונחל רפאים, אזור החווה שלנו, לקשט בה את הבית או להעניק במתנה לחברים. *התמונה תגיע עם הקדשה אישית מוטבעת ותישלח לתומכים בדואר רשום בגמר הפרוייקט.

רוכש אחד מתוך 30
בחירתך נוספה
₪1200
חבר לדרך - חבר כבוד בעמותת "סבא ג'ק"

אתם נהדרים, התמיכה שלכם מחממת את הלב. אנו שמחים להעניק לכם את התואר "חבר כבוד" של עמותת "סבא ג'ק". מלבד החיבוק החזק וההערכה העצומה, אנו מזמינים אותך להיות שותף בכל הפעילויות שמקיימת העמותה. בנוסף, התומכים יקבלו בדואר למזכרת תעודת הוקרה מעוטרת באריזת גליל.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪1500
תומך כסף - אמץ ילד לרבעון

יש לך הזכות המופלאה לסבסד טיפול לילד הזקוק לרכיבה טיפולית, ממשפחה מעוטת יכולת, למשך שלושה חודשים. קבל מאיתנו במתנה תמונת נוף מהממת של איזור "עין יעל" על גבי קנווס וחברות של כבוד ב"עמותת סבא ג'ק". *התומכים יוזמנו לטקס הוקרה בנוכחות הנהלת החווה והצוות החווה.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪2500
כיתת אומן מוזיקלית עם היוצר נאור כרמי

וואו, אתם מרגשים אותנו! האמן והנגן המוערך, זוכה פרס שר החינוך, נאור כרמי, מזמין אתכם למפגש אינטימי מוזיקלי בסלון ביתו בסגנון "כתת אמן". נאור ייצור אתכם הרכב מוזיקלי ויצור עמכם לחן לשיר ויתן כלים פרקטיים ליצירת לחנים משלכם. נאור יעביר מנסיונו בקריירה העשירה כשותף ומוביל הרכבים מוזיקליים עם מאיר אריאל, אביתר בנאי ו"הברירה הטבעית" ועוד. *ניתן לצרף עד חמישה חברים/נגנים למפגש. בגמר הפרוייקט מזכירות החווה תיצור איתכם קשר לתיאום המפגש.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪2700
תומך זהב - אמץ ילד לחצי שנה

יש לך הזכות המופלאה לסבדסד טיפול לילד הזקוק לרכיבה טיפולית, ממשפחה מעוטת יכולת, למשך חצי שנה שנה. קבל מאיתנו במתנה שלושה שיעורי רכיבי מקצועיים וחברות של כבוד ב"עמותת סבא ג'ק". התומכים יוזמנו לטקס הוקרה בנוכחות ההנהלה וצוות החווה.*ממימוש שיעורי הרכיבה יעשה בתיאום מראש מול מזכירות החווה.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪5000
תומך מלאך - אמץ ילד לשנה

חשבנו שמלאכים נמצאים רק בשמיים, אתם פשוט מרגשים אותנו! יש לך הזכות המופלאה לממן טיפול שנתי לילד הזקוק לרכיבה טיפולית, ממשפחה מעוטת יכולת, למשך שנה. קבל מאיתנו במתנה מגן הוקרה מעוטר וחברות של כבוד ב"עמותת סבא ג'ק". התומכים יוזמנו לטקס הוקרה בנוכחות ההנהלה וצוות החווה.

היו הראשונים לרכוש

תורמים אחרונים

יפה מ- ירושלים
₪100
תומר מ- הרצליה
₪500
ניר מ- ירושלים
₪50
נרדי מ- כפר יעבץ
₪50
ורד מ- מדרשת בן גוריון
₪50
תמר מ- כוכב השחר
₪300

הצהרת נגישות

אנו בפלאנוויז מחוייבים להנגשת האתר לבעלי מוגבלויות שונות בהתאם לחוק ובאופן הטוב ביותר. פעלנו על מנת להפוך אתר זה לנגיש בהתאם לתקן ישראלי 5568.

מהו אתר נגיש?

אתר נגיש הנו אתר המאפשר לבעלי מוגבלויות שונות לגלוש בו, להבין את התוכן, להתמצא ולנווט בו בקלות ולבצע את הפעולות המתאפשרות באתר בקלות, זאת בהתאם לעקרונות וקווים מנחים שהוגדרו בסטנדרטים בינלאומיים ועוגנו לאחרונה בחקיקה.

כיצד להשתמש באתר

האתר הנוכחי תואם להצגה בדפדפנים מודרניים שונים ומותאם לצפייה בסוגי מסכים שונים לרבות מסכי סמרטפון וטאבלט. נעשה מאמץ לבנות את התוכן באתר באופן ברור וקריא תוך שימוש בשפה ברורה, כותרות וכותרות משנה ופסקאות. בקרוב יתמוך האתר בשימוש בתוכנת קורא מסך ובכך תושלם הנגישות לרמה AA. טפסי האתר כוללים עזרים למניעת טעויות בקלט ומאפשרים מעבר בין שדות באמצעות מקלדת. באתר אין שימוש באנימציה מהבהבת בכדי למנוע סכנת התקפים לחולי אפליפסיה. בצד ימין תמצאו את אייקון הנגישות - לחיצה עליו תפתח אפשרויות סיוע שונות המקלות על הניווט, ההתמצאות באתר והצפייה בתוכן. להלן עיקרי האפשרויות:
 1. ניווט באמצעות מקלדת
 2. אפשרויות ניגודיות שונות (רקע לבן, אפור, שחור)
 3. הדגשת קישורים
 4. הצגת טקסט חלופי של תמונות
 5. הדגשת סמן עכבר
 6. כיבוי נגישות
 7. אפשרות לשמירת הגדרות לביקורים הבאים באתר (מתבצע באמצעות Cookies)
 8. תאימות לתוכנת קורא מסך (תוספת המתוכננת עד כניסת החוק לתוקפו ב- 25.10)

עזרו לנו להשתפר

אנו עושים מאמצים ניכרים בהנגשת אתר זה ובפיתוח טכנולוגיה להנגשת אתרים. נשמח למשוב בונה ולהפניית תשומת הלב שלנו לליקויים ולרעיונות לשיפור. בכדי להשאיר משוב - פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר. בברכה, גד אבגי, מנכ"ל פלאנוויז בע"מ
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות