לשחק בשביל לנצח

"דולפיני אשדוד" היא קבוצת כדורגל אולמות לחרשים וכבדי שמיעה, המחזיקה בתואר אלופת אירופה שנתיים ברציפות. למרות ההישגים הרבים אנחנו לא זוכים להכרה הראויה מהרשויות ומימון לאליפות הקרובה באיטליה. אנו צריכים את הגב והתמיכה שלכם כדי לממן את יציאת המשלחת. בתמיכתכם נוכל להמשיך להביא ניצחונות - על המגרש, ובעיקר על אתגרי היום יום. תמכו עכשיו!

21%
 • יעד: ₪180,000
 • גויס עד כה: ₪37,040
 • תאריך גמר הקמפיין: 12/12/2019
 • תומכים : 85

   דוחפים את הדולפינים לניצחון  

 

הסיפור הזה הוא לא רק על קבוצת כדורגל.
הוא בהחלט היה יכול להיות מקור גאווה השראה אמיתי.
אין בו אבק כוכבים ותקציבי עתק – אבל יש בו המון לב ונשמה!

 

המוגבלות הפיזית שלנו מאתגרת, אך מעולם לא היוותה בעיננו מכשול,
אך הקבוצה לא זוכה להכרה הראויה ותקצוב הולם מהרשויות.

 

כדי שהקבוצה שלנו תוכל להמשיך במסע המרגש
ולהביא גאווה לספורט הישראלי ולבעלי המוגבלויות

 

אנחנו צריכים את התמיכה והדחיפה שלכם
למימון המשלחת לאליפות הקרובה בינואר במילאנו!

 

יעד הגיוס: 180,000 ש”ח

 

לשחק בשביל לנצח - דולפיני אשדוד 

האם ידעתם שיש קבוצה ישראלית שמחזיקה בתואר בין לאומי?
“דולפיני אשדוד”, קבוצה של ספורטאים חרשים וכבדי שמיעה,
מחזיקה בתואר אלופי אירופה כבר שנתיים ברציפות!דמיינו את עצמכם משחקים כדורגל עם החברים.
כמה חשובה התקשורת השוטפת והמשוב בין כל השחקנים.
כשמדובר בקבוצה מצליחה כל כך, עם קשיי השמיעה של חבריה
ההישגים של הדולפינים מועצמים יותר.

 

המשימה הקרובה שהדולפינים סימנו כדי לכבוש
היא אליפות אירופה ב 2020 במילאנו, איטליה.
המשימה שלכם היא להתגייס עבורם.

 

בשעה שקבוצות ישראליות “רגילות” זוכות להכרה וחשיפה גדולה,
המתבטאת בתקצוב גבוה מהרשויות,
דולפיני אשדוד נלחמים לאסוף שקל לשקל
כדי לממן את עלות המשלחת לאליפות אירופה הקרובה במילאנו.
גופים כמו עיריית אשדוד, ה”טוטו” ומשרד התרבות והספורט,
הלוקחים חלק בתקצוב הקבוצה ביום יום –
לא ממשתתפים במימון פעילות הקבוצה המתקיימת בחו”ל.

 

“תשחקו בשביל לנצח”
הוא המשפט שמלווה את הקבוצה שלנו מיום הקמתה.
עבורנו, בחתירה לניצחון יש יעד כפול:
ניצחון על המגרש ובעיקר הניצחון המנטאלי על כל הקשיים.

 

אנו פונים אליכם הציבור – עזרו לנו להמשיך את מה שאנחנו יודעים הכי טוב לעשות וזה לתת כדורגל מצויין!
עד היום צלחנו כל קושי, וגם על האטימות, לה אנו זוכים מהרשויות, נצליח להתגבר.

אנחנו צריכים אתכם יחד איתנו עם כל התמיכה והדחיפה שרק אפשר לאליפות אירופה הקרובה!

יחד נביא ניצחון ונוכיח שגם עבור בעלי המוגבלויות – השמיים הם הגבול!

 

אז מי אנחנו?
“דולפיני אשדוד” היא כקבוצת כדורגל-אולמות מקומית בעיר. כל חבריה הנם חרשים או בעלי כבדות שמיעה. מאז היווסדה בשנת 2000 הקבוצה לוקחת חלק בשתי מסגרות: בליגת הכדורגל באולמות ובליגת אס”ח (ארגון ספורטאים חרשים) ומאז זכתה בתארים רבים, ביניהם: 6 אליפויות בליגה הארצית, 3 פעמים ברצף בגביע המדינה, ופעמיים בגביע ליגת האלופות האירופי (2018, 2019).

דולפיני אשדוד – לשחק בשביל לנצח!

על אף ההישגים והתארים של “הדולפינים” הקבוצה שלנו עדיין לא קיבלה את החשיפה המגיעה לה. עשרות שנים שאוהדי הכדורגל בישראל צמאים להעפלה לטורניר גדול – אנחנו עומדים לעשות את זה פעם נוספת!
אנחנו לא מסוקרים מספיק בכלי התקשורת ובעיתונות הספורט, אולי כי אין אבק כוכבים סביבנו שמביא הרבה רייטינג.

התמיכה שאנו מקבלים מעיריית אשדוד והטוטו מבורכת, אך היא אינה תקפה למימון פעילות של הקבוצה בחו”ל, וכל המימון של עלות המשלחת לאליפות נשען על הכסף הפרטי שמביאים חברי הקבוצה מהבית, עם משאבים מצומצמים. ההוצאות שלנו לשבוע ימים באיטליה גבוהות מאוד וכוללות: עלויות של טיסות, לינה וארוחות במלון עבור 20 איש, שכר מאמנים, מתורגמן שפת סימנים, פיזיותרפיסט, צלם, ביגוד, ציוד רפואי, ביטוח ועוד… למרבה הצער, זה עדיין  יותר זול משיפוץ מגרש עירוני, והרשויות לא נותנות כתף!

רק בעזרתכם נוכל להבטיח את היציאה למסע
מסע אל הניצחון!

ליציאה לאליפות אירופה הקרובה אין רק משמעות תחרותית.
אנו רואים בה גאווה לאומית ותחושת כבוד לייצג את המדינה.
הפרויקט שלנו אינו נחלתם רק של אנשים בעלי מוגבלות או צרכים מיוחדים
אלא של כל שוחרי הספורט – השאפתנים והמאמינים בניצחון האדם.

דולפיני אשדוד – לשחק בשביל לנצח

הקבוצה שלנו מופעלת ע”י “העמותה לעידוד הספורטאי החרש”, יחד עם קבוצת כדורגל אולמות “כרישי ראשון לציון”. הקבוצות המשחקות תחת חסות העמותה מסוות המון גאווה מקומית בערים והישגים ארציים.
יעקב אוליאל, יו”ר ומייסד העמותה: “העמותה זכתה להצלחה גדולה בכך שבראש ובראשונה היא שמה את אוכלוסיית החרשים גם בכדורגל. ההישגיות והאמונה בניצחון האדם היא נר לרגלנו ואני חושב שמתקוף כך, דולפיני אשדוד הגיעו להישגים מרשימים בארץ ובחו”ל. לצערנו הרב, מקבלי ההחלטות בקרב הגופים הציבוריים שיכולים לסייע לנו במימון המשלחת רואים בנו ספורטאים סוג ב’ ואנו נאלצים לממן מהכסף הפרטי של השחקנים ייצוג של קבוצה ישראלית כל כך מצליחה”. העמותה שמה למטרתה פיתוח ועידוד ספורטאים חירשים וכבדי שמיעה בקהילה ופועלת ללא כוונת רווח. המתכון האנושי שלנו מכיל חברים, לוחמים ומאמינים בדרך שכולם ספורטאים מצטיינים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בחירתך נוספה
₪50
טוב שוער! מכתב תודה מכל הלב

תודה רבה על תמיכתך! מכתב תודה מרגש מחברי הקבוצה יישלח אליכם במייל בגמר הפרוייקט.

2 רוכשים
בחירתך נוספה
₪70
ספר הכדורגל לילדים "המכשף מברזיל" / שמעון גרשון

שחקני נשמה. שחקן העבר הבכיר שמעון גרשון מעניק לכם עם הקדשה אישית את החלק השלישי בסדרת הספרים המצליחה שלו "סודות הכדורגל של נועם". רב המכר המרתק יישלח אליכם בדואר בגמר הפרוייקט.

רוכש אחד מתוך 5
בחירתך נוספה
₪100
בשם הדגל - דגלון של הדולפינים

תודה רבה, באמצעותך התקדמנו עוד קצת אל עבר היעד! דגלון רשמי עם סמל הקבוצה יישלח אליך בדואר בגמר הפרוייקט.

2 רוכשים מתוך 100
בחירתך נוספה
₪150
כניסה להגרלה לחבילת טיסה למילאנו עם הדולפינים.

תומכים בסכום זה או יותר ייכנסו להגרלה ובה אחד מכם אחד יזכה בחבילת אירוח מיוחדת לאליפות אירופה בין התאריכים 20-27.1.19 עם הקבוצה. *החבילה כוללת טיסה למילאנו, לינה בחצי פנסיון וכניסה למשחקי האליפות. ההגרלה תתקיים בגמר הקמפיין בשידור חי בדף הפייסבוק של דולפיני אשדוד ובפיקוח עו"ד.*התומכים בסכום גבוה, ייקבלו את התשורה שבחרו בנוסף להשתתפות בהגרלה בצירוף מכתב תודה.

4 רוכשים מתוך 100
בחירתך נוספה
₪160
רעבים לנצחון - ארוחה במסעדה ליחיד

אתה שחקן חיזוק, תודה על תמיכתך! קבל באהבה ארוחה במסעדת "בלקאאוט” - מסעדת החושך הייחודית של מוזיאון "נא לגעת" ביפו. ארוחה עשירה עם מנות שף וחוויה שמחדדת את החושים. *בגמר הפרוייקט יישלח אליך וואצ'ר במייל למימוש התשורה. *בתשורה זו תיזכו לכניסה להגרלה לחבילת אירוח במילאנו עם הקבוצה

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪180
מזל וברכה

תודה רבה! ספר תהילים עם הקדשת תודה אישית מאת יעקב אוליאל יו"ר העמותה. *הספר יישלח אליכם בדואר בגמר הפרוייקט. *בתשורה זו תיזכו לכניסה להגרלה לחבילת אירוח במילאנו עם הקבוצה

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪300
להתאמן להצלחה - מפגש אימון אישי

קבלו באהבה פגישת אימון וייעוץ אישית עם מר דקל זקיף, מאמן אישי מנטאלי בכיר ומומחה לתזונת ספורט. דקל הוא קפטן הקבוצה לשעבר ויישמח לארח אתכם אחד על אחד בביתו למפגש מעורר השראה ואנרגיות. *בגמר הפרוייקט אנו ניצור קשר עם התומכים לתיאום האימון.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪320
רעבים לנצח - ארוחה במסעדה לזוג

אתם שחקני חיזוק, תודה על תמיכתכם! קבלו באהבה ארוחה במסעדת "בלקאאוט" - מסעדת החושך הייחודית של מוזיאון "נא לגעת" ביפו. ארוחה עשירה עם מנות שף וחוויה שמחדדת את החושים. *בגמר הפרוייקט יישלח אליך וואוצ'ר במייל למימוש התשורה. *בתשורה זו תיזכו לכניסה להגרלה לחבילת אירוח במילאנו עם הקבוצה

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪350
גאוות יחידה - חולצת הקבוצה חתומה למזכרת

חולצת המשחק הרשמית של הדולפינים חתומה ע"י שחקני הקבוצה תשלח אליך בדואר בגמר הפרוייקט. *בתשורה זו תיזכו לכניסה להגרלה לחבילת אירוח במילאנו עם הקבוצה.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪400
שליטה בכדור - כדורגל חתום למזכרת

כדורגל איכותי חתום ע"י שחקני הקבוצה יישלח אליך בדואר בגמר הפרוייקט. *בתשורה זו תיזכו לכניסה להגרלה לחבילת אירוח במילאנו עם הקבוצה

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪450
מזכרת של אלופים - תמונה קבוצתית

תודה על תמיכתך באמצעותך התקדמנו עוד קצת אל עבר היעד! תמונה קבוצתית מפוארת וממוסגרת של הדולפינים עם הקדשה אישית יישלח אליך בדואר בגמר הפרוייקט. *בתשורה זו תזכו לכניסה להגרלה לחבילת אירוח במילאנו עם הקבוצה.

רוכש אחד מתוך 25
בחירתך נוספה
₪500
קשה יש רק בלחם - הצגה וארוחה במסעדה

ערב חוויתי במרכז "נא לגעת" ביפו, מוזיאון ייחודי המנגיש תערוכות ומיצגים עבור בעלי מוגבלויות. במסגרת הביקור תקבלו וואצ'ר למסעדת "בלקאאוט" וכניסה להצגה "לא על הלחם לבדו" בתאריכים: 10.9.19 או 03.10.19 בשעה 20:30. *אנו ניצור קשר עם התומכים לתיאום מול המרכז ונשלח אליכם את השובר.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪800
אתנחתא מפנקת - עיסוי זוגי

אין לנו מילים, אתם פשוט נהדרים! נשמח להעניק לכם עיסוי זוגי מפנק של 50 דקות במתחם הבריאות "דרך החיים" בקניון סי-מול אשדוד. *וואצ'ר למימוש התשורה עם פרטים מלאים יישלכו אליכם במייל בגמר הפרוייקט. *בתשורה זו תיזכו לכניסה להגרלה לחבילת אירוח במילאנו עם הקבוצה.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪1000
בוא להיות חלק - אימון חוויתי עם הקבוצה

ביקור באימון הקבוצה והשתתפות במשחק פנימי + צילום למזכרת עם השחקנים. *הביקור יהיה באולם מקיף ו' באשדוד. אנו ניצור קשר עם התומכים לתיאום ההשתתפות. *בתשורה זו תיזכו לכניסה להגרלה לחבילת אירוח במילאנו עם הקבוצה.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪3000
תומך זהב

אתם אלופים! אנחנו מודים לכם על התמיכה המרשימה שעוזרת לנו להגיע אל היעד. גביע מיוחד עם הקדשה יישלח אליכם בדואר בגמר הפרוייקט. *בתשורה זו תיזכו לכניסה להגרלה לחבילת אירוח במילאנו עם הקבוצה.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪5000
תומך מלאך

אתם גדולים מהחיים! אנחנו אסירי תודה לכך שקירבתם אותנו המון לעבר היעד שלנו. מגן הוקרה מושקע עם הקדשה ייחכה לכם בגמר הפרוייקט במשרדי העמותה. *בתשורה זו תזכו לכניסה להגרלה לחבילת אירוח במילאנו עם הקבוצה.

היו הראשונים לרכוש
בחירתך נוספה
₪6000
גיבור על חלל

אתה אלוף העולם! בוא לקחת חלק הכי פעיל במסע שלנו לחלום. חבילת אירוח מיוחדת לאליפות אירופה בחודש ינואר 2020 עם הקבוצה. *החבילה כוללת טיסה למילאנו, לינה בחצי פנסיון וכניסה למשחקי האליפות. מייד בסיום הפרוייקט, ניצור קשר עם התומך לטובת תיאום והיערכות לקראת ההצטרפות למשלחת. *בתשורה זו תזכו לכניסה להגרלה לחבילת אירוח במילאנו עם הקבוצה.

היו הראשונים לרכוש

תורמים אחרונים

יעקב מ- אשדוד
₪300
יוספה מ- רחובות
₪50
גדי מ- רעננה
₪250
אדוה מ- שערי תקוה
₪50
אלישי מ- אור יהודה
₪100
נופר וקובי מ- נס ציונה
₪50

הצהרת נגישות

אנו בפלאנוויז מחוייבים להנגשת האתר לבעלי מוגבלויות שונות בהתאם לחוק ובאופן הטוב ביותר. פעלנו על מנת להפוך אתר זה לנגיש בהתאם לתקן ישראלי 5568.

מהו אתר נגיש?

אתר נגיש הנו אתר המאפשר לבעלי מוגבלויות שונות לגלוש בו, להבין את התוכן, להתמצא ולנווט בו בקלות ולבצע את הפעולות המתאפשרות באתר בקלות, זאת בהתאם לעקרונות וקווים מנחים שהוגדרו בסטנדרטים בינלאומיים ועוגנו לאחרונה בחקיקה.

כיצד להשתמש באתר

האתר הנוכחי תואם להצגה בדפדפנים מודרניים שונים ומותאם לצפייה בסוגי מסכים שונים לרבות מסכי סמרטפון וטאבלט. נעשה מאמץ לבנות את התוכן באתר באופן ברור וקריא תוך שימוש בשפה ברורה, כותרות וכותרות משנה ופסקאות. בקרוב יתמוך האתר בשימוש בתוכנת קורא מסך ובכך תושלם הנגישות לרמה AA. טפסי האתר כוללים עזרים למניעת טעויות בקלט ומאפשרים מעבר בין שדות באמצעות מקלדת. באתר אין שימוש באנימציה מהבהבת בכדי למנוע סכנת התקפים לחולי אפליפסיה. בצד ימין תמצאו את אייקון הנגישות - לחיצה עליו תפתח אפשרויות סיוע שונות המקלות על הניווט, ההתמצאות באתר והצפייה בתוכן. להלן עיקרי האפשרויות:
 1. ניווט באמצעות מקלדת
 2. אפשרויות ניגודיות שונות (רקע לבן, אפור, שחור)
 3. הדגשת קישורים
 4. הצגת טקסט חלופי של תמונות
 5. הדגשת סמן עכבר
 6. כיבוי נגישות
 7. אפשרות לשמירת הגדרות לביקורים הבאים באתר (מתבצע באמצעות Cookies)
 8. תאימות לתוכנת קורא מסך (תוספת המתוכננת עד כניסת החוק לתוקפו ב- 25.10)

עזרו לנו להשתפר

אנו עושים מאמצים ניכרים בהנגשת אתר זה ובפיתוח טכנולוגיה להנגשת אתרים. נשמח למשוב בונה ולהפניית תשומת הלב שלנו לליקויים ולרעיונות לשיפור. בכדי להשאיר משוב - פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר. בברכה, גד אבגי, מנכ"ל פלאנוויז בע"מ
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות