תכנית המנויים של מידה

אנחנו מזמינים אתכם לרכוש מנוי ל'מידה', האתר הלאומי-ליברלי המוביל בישראל. החל מן הזמן הקרוב, מנויי האתר יזכו בשלל הטבות אישיות: חוויית קריאה משופרת ללא פרסומות, הנחות ברכישת ספרים, הזמנה לכנסים והרצאות, השתתפות בערבי 'מידה' ייחודיים, תכנים למנויים, אזור אישי באתר, ועוד. היו גם אתם שותפים ב'מידה' ועזרו לקדם מדיניות נכונה למדינת ישראל וציונות ברוח לאומית-ליברלית.

80%
 • יעד: 2000 מנויים
 • הצטרפו עד כה: 1592 מנויים
 • תאריך גמר הקמפיין: 31/12/2021

התחדשנו, ואתם מוזמנים

חדש באתר 'מידה'! אזור אישי למנויים בלבד בו אתם מקבלים במקום אחד את כל התכנים האיכותיים שבחרנו במיוחד בשבילכם: הטבות ומבצעים בלעדיים למנויי האתר,
מאמרים מיוחדים שזמינים לקריאה לפני כולם
ומיטב הפודקאסטים והסרטונים.

אזור המנויים החדש במידה

עשו עכשיו מנוי ל'מידה', תהנו כבר היום מגישה לאזור האישי החדש למנויים בלבד:

– חוויית קריאה משופרת ללא פרסומות
– הנחות ברכישת ספרים חדשים, הזמנה לכנסים והרצאות
– השתתפות בערבי ‘מידה’ עם דמויות מובילות בציבוריות הישראלית
– תכנים מיוחדים למנויים
– תמיכה בהמשך הפעילות של אתר 'מידה'

'מידה' הוא יותר מאתר חדשות. אנחנו ארגון המוקדש לדיווח שוטף והפצת האמת על ישראל ועל נושאים אחרים באזור ובעולם כולו, שבדרך כלל מוצגים לכם דרך הפילטרים הקבועים של התקשורת הממוסדת. אנחנו יורדים לעומק, מבררים את העובדות ומביאים לכם פרשנות וניתוחים מקוריים ומעוררי מחשבה.

עזרו לנו להמשיך להוביל את השיח הלאומי-ליברלי בכיסוי מערכת הבחירות, המאבק על שלטון חוק אמיתי, כלכלה חופשית וממשלה אחראית ומדיניות חוץ נחושה ושקולה. כל המשימות האלו חשובות היום יותר מאי פעם, והמאבק רק הולך ונהיה קשה. עזרו לנו לגדול והמשיך להילחם ביחד.

עזרו לנו להגיע ליעד שלנו: 1,000 מנויים חודשיים!

סקר גולשי מידה

חברים יקרים,
אתר 'מידה' עובר בימים אלה "מתיחת פנים", שכוללת פתיחת מדור מיוחד עבור מנויי האתר. על מנת להשתדרג ולתת לקוראינו מוצר מתאים יותר לצרכיהם ורצונותיהם, אנו מבקשים ממך להשתתף בסקר ולעזור לנו להפוך את אתר 'מידה' לטוב יותר.

עוד לא עשיתם מנוי? זה הזמן – לחצו על הקישור.

לפרטים אודות התכנית ולביטול המנוי ניתן לפנות לאתר מידה בטופס יצירת הקשר.

שתפו את דעתכם

  מצטרפת לבקשה לשלם בתשלום אחד ואם אפשר דרך פייפאל, כרטיס אשראי זר לא מתקבל לתשלום. תודה|!

  מחזק את מיכל, אם אפשר לשלם באופן חד פעמי במקום פעם בחודש זה יהיה הרבה יותר אטרקטיבי למי שעוקב אחרי ההוצאות שלו.

  מה עושה מי שנמצא בחו"ל ולא מעוניין להשתמש בשירותי פייפאל?
  האם יש אפשרות לעשות הוראת קבע דרך הבנק?

  שלום,
  אני מאד רוצה לתרום לכם, אבל מסתייגת מתשלום חודשי קבוע. כי אני נוהגת לעקוב אחרי ההוצאות שלי וגם כעצמאית זו הוצאה מוכרת. מבקשת שתוסיפו אפשרויות לתשלום חד פעמי, שנתי ו/או חצי שנתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בחירתך נוספה
₪25
החבילה הבסיסית

תמיכה חודשית ותרומה להמשך הפעילות של אתר "מידה", המקנה לכם השתתפות בסדרת הרצאות ואירועים וכן גישה לאזור המנויים באתר מידה.

1162 רוכשים
בחירתך נוספה
₪60
החבילה המלאה

תמיכה חודשית ותרומה משמעותית להמשך הצמיחה וההשפעה של אתר "מידה" בנוף התקשורת והדעות בישראל. החבילה מקנה לכם הזמנה לסדרת ההרצאות והאירועים וכן גישה לאזור המנויים של אתר מידה..

346 רוכשים
בחירתך נוספה
₪120
חבילת הזהב

תמיכה חודשית ותרומה משמעותית להמשך הצמיחה וההשפעה של אתר "מידה" בנוף התקשורת והדעות בישראל. החבילה מקנה לכם הזמנה לסדרת ההרצאות והאירועים וכן גישה לאזור המנויים של אתר מידה.

80 רוכשים

תורמים אחרונים

אבי מ- תא
₪25
עידו מ- צבעון
₪60
Moshe מ- Netanya
₪25
אריק מ- תל אביב
₪60
ראובן מ- אבן יהודה
₪120
פנחס מ- תל אביב
₪25
יוסף מ- ביתר עילית
₪25
אחיה מ- כפר אדומים
₪25
נתן מ- תל אביב
₪25
שלמה מ- חולון
₪60
ענת מ- תל אביב - יפו
₪25
מיכאל מ- טלמון
₪60

הצהרת נגישות

אנו בפלאנוויז מחוייבים להנגשת האתר לבעלי מוגבלויות שונות בהתאם לחוק ובאופן הטוב ביותר. פעלנו על מנת להפוך אתר זה לנגיש בהתאם לתקן ישראלי 5568.

מהו אתר נגיש?

אתר נגיש הנו אתר המאפשר לבעלי מוגבלויות שונות לגלוש בו, להבין את התוכן, להתמצא ולנווט בו בקלות ולבצע את הפעולות המתאפשרות באתר בקלות, זאת בהתאם לעקרונות וקווים מנחים שהוגדרו בסטנדרטים בינלאומיים ועוגנו לאחרונה בחקיקה.

כיצד להשתמש באתר

האתר הנוכחי תואם להצגה בדפדפנים מודרניים שונים ומותאם לצפייה בסוגי מסכים שונים לרבות מסכי סמרטפון וטאבלט. נעשה מאמץ לבנות את התוכן באתר באופן ברור וקריא תוך שימוש בשפה ברורה, כותרות וכותרות משנה ופסקאות. בקרוב יתמוך האתר בשימוש בתוכנת קורא מסך ובכך תושלם הנגישות לרמה AA. טפסי האתר כוללים עזרים למניעת טעויות בקלט ומאפשרים מעבר בין שדות באמצעות מקלדת. באתר אין שימוש באנימציה מהבהבת בכדי למנוע סכנת התקפים לחולי אפליפסיה. בצד ימין תמצאו את אייקון הנגישות - לחיצה עליו תפתח אפשרויות סיוע שונות המקלות על הניווט, ההתמצאות באתר והצפייה בתוכן. להלן עיקרי האפשרויות:
 1. ניווט באמצעות מקלדת
 2. אפשרויות ניגודיות שונות (רקע לבן, אפור, שחור)
 3. הדגשת קישורים
 4. הצגת טקסט חלופי של תמונות
 5. הדגשת סמן עכבר
 6. כיבוי נגישות
 7. אפשרות לשמירת הגדרות לביקורים הבאים באתר (מתבצע באמצעות Cookies)
 8. תאימות לתוכנת קורא מסך (תוספת המתוכננת עד כניסת החוק לתוקפו ב- 25.10)

עזרו לנו להשתפר

אנו עושים מאמצים ניכרים בהנגשת אתר זה ובפיתוח טכנולוגיה להנגשת אתרים. נשמח למשוב בונה ולהפניית תשומת הלב שלנו לליקויים ולרעיונות לשיפור. בכדי להשאיר משוב - פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר. בברכה, גד אבגי, מנכ"ל פלאנוויז בע"מ
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות