תכנית המנויים של מידה

אנחנו מזמינים אתכם לרכוש מנוי ל'מידה', האתר הלאומי-ליברלי המוביל בישראל. החל מן הזמן הקרוב, מנויי האתר יזכו בשלל הטבות אישיות: חוויית קריאה משופרת ללא פרסומות, הנחות ברכישת ספרים, הזמנה לכנסים והרצאות, השתתפות בערבי 'מידה' ייחודיים, תכנים למנויים, אזור אישי באתר, ועוד. היו גם אתם שותפים ב'מידה' ועזרו לקדם מדיניות נכונה למדינת ישראל וציונות ברוח לאומית-ליברלית.

34%
 • יעד: 1000 מנויים
 • הצטרפו עד כה: 341 מנויים
 • תאריך גמר הקמפיין: 01/02/2019

תכנית המנויים של מידה

אנחנו מזמינים אתכם לרכוש מנוי ל’מידה’, האתר הלאומי-ליברלי המוביל בישראל.

האתר עובר היום “מתיחת פנים” לטובת מנוייו!

החל מן הזמן הקרוב, מנויי האתר ימשיכו ליהנות מאותם מאמרים איכותיים כמו הקהל הרחב, אבל יזכו בשלל הטבות:

– חוויית קריאה משופרת ללא פרסומות,

– הנחות ברכישת ספרים, הזמנה לכנסים והרצאות,

– השתתפות בערבי ‘מידה’ עם דמויות מובילות בציבוריות הישראלית, תכנים ייחודיים למנויים,

– אזור אישי באתר, ועוד.

היו גם אתם שותפים ב’מידה’ ועזרו לקדם מדיניות נכונה למדינת ישראל וציונות ברוח לאומית-ליברלית.

הכל מתחיל ונגמר בתקשורת. בדיוק כאן ‘מידה’ נכנסת לתמונה ובשביל להמשיך ולצמוח אנחנו מבקשים את העזרה שלכם – רק עם ‘מידה’ אתם יכולים להיות בטוחים שלתרומה קטנה של כמה עשרות שקלים בחודש תהיה השפעה גדולה מאוד:

– קידום כלכלה חופשית וערכי החירות

– ייצוג הקול הלאומי-ליברלי

– תחקירים מיוחדים וחשיפות

– ניתוחי עומק ופרשנויות

– מיטב ההגות השמרנית מכל הזמנים

בשנים האחרונות מיליוני קוראים בארץ ובעולם נחשפו בזכות ‘מידה’ לתכנים חדשים ונקודות מבט שלא תקבלו לעולם בערוצי התקשורת המרכזיים, והצליחה להשפיע באמת על החיים של כל אזרח בישראל.

אנחנו עובדים בשביל הציבור

וכל זה מתאפשר רק הודות לתמיכה הנדיבה שלכם.

התוכן באתר ימשיך להיות זמין לכל, אבל ההשתתפות החודשית שלכם תעזור לנו להפיץ בישראל את המסר הלאומי-ליברלי ולהמשיך לפעול למען השגשוג והביטחון של כולנו. בואו להיות שותפים למהפכה בתקשורת הישראלית

הצטרפו למאות שכבר רכשו מנוי, בואו לקחת חלק בשינוי

בעולם תקשורתי חד-צדדי ברובו, שבו גם עיתונאים ימנים מוצאים עצמם בתוך מעגל של תגובות לסדר יום שקובעת עיתונות השמאל, ‘מידה’ הוא יצור מיוחד במינו צעד אחורה מהמולת היומיום שמוסיף מימד של עומק לעיסוק במיידי, אבל מעל הכל מציע פרדיגמה וסדר יום שונה. במקום רק להשיב אש, הוא משרטט אחרת את שדות הקרב של עולם הרעיונות. לא לקרוא את ‘מידה’, זה להתנהל בתוך התרבות והאקטואליה הישראלית עם רטייה על עין אחת | דר’ גדי טאוב

‘מידה’ הוא בעיניי השלמה חיונית ל’השילוח’ שלנו. שניהם ערוצים המזרימים לזירת השיח הישראלית העבשה אוויר טרי של מחשבה חופשית. אנחנו בהשילוח הולכים לאט ובסבלנות – ואילו מידה דרוך וזריז. מגיב מיד להתרחשויות ומתחדש ערב ובוקר וצהריים בכל יום תמיד, עם חומרים מאירי עיניים מהארץ וגם מחו”ל – וכל כמה שהוא מהיר ועצבני, הוא גם מעמיק, מחדש ומַחכים | צור ארליך, המשנה לעורך כתב העת ‘השילוח’

תמכו במידה כדי שכל זה יוכל להמשך

במשך כל השנה אנחנו מביאים לכם סיקור מקיף של המערכת הפוליטית בישראל בכלל ומערכות הבחירות בפרט, דיווחים על ההתפתחויות האחרונות במזרח התיכון בדגש על האיום האיראני, פרשנויות על יחסי החוץ ומדיניות הביטחון של ישראל ותחקירים וחשיפות בלעדיות. בנוסף, קראתם ב’מידה’ ניתוחי עומק בתחומי הכלכלה והחינוך וביקורות על הספרים והסדרות הכי חדשות ומעניינות.

מאמרים מיוחדים

בשנה האחרונה עבדנו קשה כדי להביא לכם מאמרים מרתקים ומיוחדים כמו פרק מספרו המכונן של פרופ’ בן ציון נתניהו על שורשי האנטישמיות שפורסם לראשונה בעברית, מבחר מכתביו של זאב ז’בוטינסקי על הדרך הנכונה לכלכלת ישראל ועל פרעות תרפ”ט, או את מאמרו המרתק של ד”ר גדי טאוב על מדיניות ההגירה הישראלית ועליית הליברליזם האנטי-דמוקרטי.

רק ב’מידה’ קראתם השנה ניתוחי עומק של מיטב ההוגים העולמיים כמו פרופ’ לשק קולקובסקי על השקר הגדול של הטוטליטריות הסובייטית, פרופ’ רוג’ר סקרוטון על הלקח של אירופה מהקומוניזם, או פרופ’ ויקטור דיוויס הנסון על חשיבות ההיסטוריה הצבאית. אסור לפספס גם את מאמרו המפורסם של השופט ריצ’רד פוזנר על הרודנות הנאורה של אהרן ברק ואת הפרק מספרה המרתק של פרופ’ רות וייס על פרדוקס הפוליטיקה היהודית.

ראיונות מיוחדים

במהלך השנה ערכנו גם מספר ראיונות עומק עם דמויות מעניינות כמו הסופר הבריטי דאגלס מארי מחבר רב המכר ‘המוות המוזר של אירופה’ שסיפר על שורשי הסכסוך התרבותי ביבשת, או  הסופר טוביה טננבוים שספרו החדש חושף את עומק האנטישמיות בבריטניה.

פרופ’ חיים רבינוביץ’ תיאר את מחקריו פורצי הדרך בתחום פיתוח זני צמחים והשבחתם ואת הפוטנציאל העצום של החדשנות החקלאית הישראלית, ד”ר אפרים פודוקסיק ניתח את שנות הטרור האדום ברוסיה ומתנגד המשטר הסובייטי ולדימיר בוקובסקי נזכר בגיבורים והרשעים של המלחמה הקרה.

מידה יצר כלים לתיקון המצב המעוות בשיח בישראל, ולמעשה הוא אחד מהגורמים הישירים לשינוי יחסי הכוחות בעולם הפוליטי, התרבותי והאקדמי. האתר מביא תוכן מעמיק ומגוון ועומד כמשקל נגד מול התקשורת משמאל. אם איננו רוצים עולם תקשורתי הומוגני וחד-צדדי, כמו זה שהיה קיים עד לפני זמן לא רב, תרומה למידה תסייע בכך ובהבאת הבשורה גם לדור הבא | אלי חזן, מנהל קשרי החוץ של תנועת הליכוד

פרופילים

לרגל 70 שנה לפרסום הספר 1984, שגיא ברמק כתב על חייו המרתקים של המחבר ג’ורג’ אורוול, ופרופ’ מייקל דוראן ספד במאמר אישי לכבוד שנה למותו של המזרחן פרופ’ ברנרד לואיס, ומתיו קונטינטי נכנס לנבכי נפשו של הפרשן הפוליטי המנוח צ’רלס קראוטהמר.

בחודשים האחרונים ניסינו גם להביא לקוראים בעברית גם ביוגרפיות של כמה מהוגי הדעות הגדולים של ימינו ובהיסטוריה, כמו למשל כאשר יגאל ליברנט כתב על חייו והגותו של אלכסיס דה-טוקוויל, או פרופיל עומק מרתק על אדמונד ברק, מראשוני ההוגים השמרנים. הצגנו לכם גם את משנתו של אדם סמית על הדרך אל העושר והאושר, את הפלורליזם של ג’ון לוק ואת הגאוניות של חתני פרס נובל מילטון פרידמן ופרידריך האייק.

מדור מיוחד הוקדש ללוחמי חופש אמיתיים שהקדישו ולפעמים הקריבו את חייהם למאבק בעריצות הקומוניסטית: הסופרים וסילי גרוסמן ובוריס פסטרנק שנרדפו כי העזו לספר את האמת, המדען המחונן אנדריי סחרוב שנאבק למען זכויות אדם עד יומו האחרון, והסופר ארתור קסטלר שחשף מבפנים את אימי המשטר הסובייטי בספרו ‘אפלה בצהריים’.

עזרו לנו להגיע ליעד שלנו: 1,000 מנויים חודשיים!

סקר גולשי מידה

חברים יקרים,
אתר ‘מידה’ עובר בימים אלה “מתיחת פנים”, שכוללת פתיחת מדור מיוחד עבור מנויי האתר. על מנת להשתדרג ולתת לקוראינו מוצר מתאים יותר לצרכיהם ורצונותיהם, אנו מבקשים ממך להשתתף בסקר ולעזור לנו להפוך את אתר ‘מידה’ לטוב יותר.

עוד לא עשיתם מנוי? זה הזמן – לחצו על הקישור.

לפרטים אודות התכנית ולביטול המנוי ניתן לפנות לאתר מידה בטופס יצירת הקשר.

שתפו את דעתכם

  שלום,
  אני מאד רוצה לתרום לכם, אבל מסתייגת מתשלום חודשי קבוע. כי אני נוהגת לעקוב אחרי ההוצאות שלי וגם כעצמאית זו הוצאה מוכרת. מבקשת שתוסיפו אפשרויות לתשלום חד פעמי, שנתי ו/או חצי שנתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בחירתך נוספה
₪25
החבילה הבסיסית

תמיכה חודשית ותרומה להמשך הפעילות של אתר "מידה", המקנה לכם השתתפות בסדרת הרצאות ואירועים וכן גישה לאזור המנויים באתר מידה.

206 רוכשים
בחירתך נוספה
₪60
החבילה המלאה

תמיכה חודשית ותרומה משמעותית להמשך הצמיחה וההשפעה של אתר "מידה" בנוף התקשורת והדעות בישראל. החבילה מקנה לכם הזמנה לסדרת ההרצאות והאירועים וכן גישה לאזור המנויים של אתר מידה..

114 רוכשים
בחירתך נוספה
₪120
חבילת הזהב

תמיכה חודשית ותרומה משמעותית להמשך הצמיחה וההשפעה של אתר "מידה" בנוף התקשורת והדעות בישראל. החבילה מקנה לכם הזמנה לסדרת ההרצאות והאירועים וכן גישה לאזור המנויים של אתר מידה.

16 רוכשים

תורמים אחרונים

מטבי מ- נשר
₪120
יורם מ- מבשרת ציון
₪25
יאיר מ- רמת גן
₪25
אייר מ- הוד השרון
₪25
אשר מ- כרם שלום 1
₪60
Gad מ- נחושה
₪25

הצהרת נגישות

אנו בפלאנוויז מחוייבים להנגשת האתר לבעלי מוגבלויות שונות בהתאם לחוק ובאופן הטוב ביותר. פעלנו על מנת להפוך אתר זה לנגיש בהתאם לתקן ישראלי 5568.

מהו אתר נגיש?

אתר נגיש הנו אתר המאפשר לבעלי מוגבלויות שונות לגלוש בו, להבין את התוכן, להתמצא ולנווט בו בקלות ולבצע את הפעולות המתאפשרות באתר בקלות, זאת בהתאם לעקרונות וקווים מנחים שהוגדרו בסטנדרטים בינלאומיים ועוגנו לאחרונה בחקיקה.

כיצד להשתמש באתר

האתר הנוכחי תואם להצגה בדפדפנים מודרניים שונים ומותאם לצפייה בסוגי מסכים שונים לרבות מסכי סמרטפון וטאבלט. נעשה מאמץ לבנות את התוכן באתר באופן ברור וקריא תוך שימוש בשפה ברורה, כותרות וכותרות משנה ופסקאות. בקרוב יתמוך האתר בשימוש בתוכנת קורא מסך ובכך תושלם הנגישות לרמה AA. טפסי האתר כוללים עזרים למניעת טעויות בקלט ומאפשרים מעבר בין שדות באמצעות מקלדת. באתר אין שימוש באנימציה מהבהבת בכדי למנוע סכנת התקפים לחולי אפליפסיה. בצד ימין תמצאו את אייקון הנגישות - לחיצה עליו תפתח אפשרויות סיוע שונות המקלות על הניווט, ההתמצאות באתר והצפייה בתוכן. להלן עיקרי האפשרויות:
 1. ניווט באמצעות מקלדת
 2. אפשרויות ניגודיות שונות (רקע לבן, אפור, שחור)
 3. הדגשת קישורים
 4. הצגת טקסט חלופי של תמונות
 5. הדגשת סמן עכבר
 6. כיבוי נגישות
 7. אפשרות לשמירת הגדרות לביקורים הבאים באתר (מתבצע באמצעות Cookies)
 8. תאימות לתוכנת קורא מסך (תוספת המתוכננת עד כניסת החוק לתוקפו ב- 25.10)

עזרו לנו להשתפר

אנו עושים מאמצים ניכרים בהנגשת אתר זה ובפיתוח טכנולוגיה להנגשת אתרים. נשמח למשוב בונה ולהפניית תשומת הלב שלנו לליקויים ולרעיונות לשיפור. בכדי להשאיר משוב - פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר. בברכה, גד אבגי, מנכ"ל פלאנוויז בע"מ
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות