תכנית המנויים של מידה

אנחנו מזמינים אתכם לרכוש מנוי למידה. רוכש מנוי ימשיך ליהנות מאותם תכנים איכותיים כמו הקהל הרחב, בתוספת אחת חשובה: אתם שותפים במידה. אתם לוקחים חלק בהפצת הציונות ואהבת הארץ, ערכי השוק החופשי, חשיבות הביטחון וקידומה של מדינת ישראל. מדי חודש אתם עוזרים לנו להפיץ את המסר.

24%
 • יעד: 1000 מנויים
 • הצטרפו עד כה: 243 מנויים
 • תאריך גמר הקמפיין: 28/11/2019

תכנית המנויים של מידה

איך הרגשתם כשראיתם את פרשני השמאל צוהלים באולפנים בערב הבחירות?

מה חשתם מדי ערב במשך חודשים ארוכים מול מצעד הפייק-ניוז וההדלפות בכל הערוצים?

גם אתם מרגישים שהתקשורת בישראל פשוט לא מייצגת יותר את הצד שלכם ונסחפה הרחק שמאלה?

הכל מתחיל ונגמר בתקשורת. בדיוק כאן ‘מידה’ נכנסת לתמונה ובשביל להמשיך ולצמוח אנחנו מבקשים את העזרה שלכם – רק עם ‘מידה’ אתם יכולים להיות בטוחים שלתרומה קטנה של כמה עשרות שקלים בחודש תהיה השפעה גדולה מאוד:
– תחקירים מיוחדים וחשיפות
– ניתוחי עומק ופרשנויות
– מיטב ההגות השמרנית מכל הזמנים
– קידום כלכלה חופשית וערכי החירות
בשנים האחרונות מיליוני קוראים בארץ ובעולם נחשפו בזכות ‘מידה’ לתכנים חדשים ונקודות מבט שלא תקבלו לעולם בערוצי התקשורת המרכזיים, והצליחה להשפיע באמת על החיים של כל אזרח בישראל.

אנחנו עובדים בשביל הציבור

וכל זה מתאפשר רק הודות לתמיכה הנדיבה שלכם.

התוכן באתר ימשיך להיות זמין לכל, אבל ההשתתפות החודשית שלכם תעזור לנו להפיץ בישראל את המסר הלאומי-ליברלי ולהמשיך לפעול למען השגשוג והביטחון של כולנו. בואו להיות שותפים למהפכה בתקשורת הישראלית

הצטרפו למאות שכבר רכשו מנוי, בואו לקחת חלק בשינוי

המנויים זוכים בהטבה ייחודית ברכישת מנוי לספריית שיבולת ולכניסה לאירועי “מידה” לאורך השנה

הטבה למנויי מידה – הנחות בהצטרפות לספריית שיבולת

קמפיין שיבולת יוצא לדרך זו השנה השנייה. מנוי מידה מקבלים הנחה למימוש באתר שיבולת במסגרת מבצע ההשקה. המנוי כולל 10 ספרים שיישלחו אליכם במהלך השנה.

את הספרים תקבלו, שניים בכל פעם, עם כל הספרים מתוך קולקציית הספרים שיוצאת בשנת 2020-2019. שליח עד הבית במועדי חלוקה קבועים בנובמבר, ינואר, אפריל, יוני וספטמבר.

בנוסף לכך תקבלו מנוי שנתי למגזין השילוח וחברות במועדון שיבולת.

החבילה הבסיסית – קבלת עשרת ספרי הסדרה + מנוי למגזין השילוח ב-349 ש”ח, במקום 449 ש”ח.

החבילה המלאה – קבלת עשרת ספרי הסדרה + מנוי למגזין השילוח ב-299 ש”ח בלבד, במקום 449 ש”ח.

חבילת הזהב – קבלת עשרת ספרי הסדרה + מנוי למגזין השילוח ב-249 ש”ח בלבד, במקום 449 ש”ח.

בניגוד לשפע אתרי הידע והדעה אובדי הדרך וחסרי המצפן והמצפון, אתר ‘מידה’ הוא מגדלור של תבונה אינטלקטואלית, מקור לידע ומעיין של אמונה בצדקת הדרך וביטחון בעתיד | דר’ מרדכי קידר

בעולם תקשורתי חד-צדדי ברובו, שבו גם עיתונאים ימנים מוצאים עצמם בתוך מעגל של תגובות לסדר יום שקובעת עיתונות השמאל, ‘מידה’ הוא יצור מיוחד במינו צעד אחורה מהמולת היומיום שמוסיף מימד של עומק לעיסוק במיידי, אבל מעל הכל מציע פרדיגמה וסדר יום שונה. במקום רק להשיב אש, הוא משרטט אחרת את שדות הקרב של עולם הרעיונות. לא לקרוא את ‘מידה’, זה להתנהל בתוך התרבות והאקטואליה הישראלית עם רטייה על עין אחת | דר’ גדי טאוב

‘מידה’ הוא בעיניי השלמה חיונית ל’השילוח’ שלנו. שניהם ערוצים המזרימים לזירת השיח הישראלית העבשה אוויר טרי של מחשבה חופשית. אנחנו בהשילוח הולכים לאט ובסבלנות – ואילו מידה דרוך וזריז. מגיב מיד להתרחשויות ומתחדש ערב ובוקר וצהריים בכל יום תמיד, עם חומרים מאירי עיניים מהארץ וגם מחו”ל – וכל כמה שהוא מהיר ועצבני, הוא גם מעמיק, מחדש ומַחכים |צור ארליך, המשנה לעורך כתב העת ‘השילוח’

תמכו במידה כדי שכל זה יוכל להמשך

במשך כל השנה אנחנו מביאים לכם סיקור מקיף של המערכת הפוליטית בישראל בכלל ומערכות הבחירות בפרט, דיווחים על ההתפתחויות האחרונות במזרח התיכון בדגש על האיום האיראני, פרשנויות על יחסי החוץ ומדיניות הביטחון של ישראל ותחקירים וחשיפות בלעדיות. בנוסף, קראתם ב’מידה’ ניתוחי עומק בתחומי הכלכלה והחינוך וביקורות על הספרים והסדרות הכי חדשות ומעניינות.

מאמרים מיוחדים

בשנה האחרונה עבדנו קשה כדי להביא לכם מאמרים מרתקים ומיוחדים כמו פרק מספרו המכונן של פרופ’ בן ציון נתניהו על שורשי האנטישמיות שפורסם לראשונה בעברית, מבחר מכתביו של זאב ז’בוטינסקי על הדרך הנכונה לכלכלת ישראל ועל פרעות תרפ”ט, או את מאמרו המרתק של ד”ר גדי טאוב על מדיניות ההגירה הישראלית ועליית הליברליזם האנטי-דמוקרטי.

רק ב’מידה’ קראתם השנה ניתוחי עומק של מיטב ההוגים העולמיים כמו פרופ’ לשק קולקובסקי על השקר הגדול של הטוטליטריות הסובייטית, פרופ’ רוג’ר סקרוטון על הלקח של אירופה מהקומוניזם, או פרופ’ ויקטור דיוויס הנסון על חשיבות ההיסטוריה הצבאית. אסור לפספס גם את מאמרו המפורסם של השופט ריצ’רד פוזנר על הרודנות הנאורה של אהרן ברק ואת הפרק מספרה המרתק של פרופ’ רות וייס על פרדוקס הפוליטיקה היהודית.

ראיונות מיוחדים

במהלך השנה ערכנו גם מספר ראיונות עומק עם דמויות מעניינות כמו הסופר הבריטי דאגלס מארי מחבר רב המכר ‘המוות המוזר של אירופה’ שסיפר על שורשי הסכסוך התרבותי ביבשת, או  הסופר טוביה טננבוים שספרו החדש חושף את עומק האנטישמיות בבריטניה.

פרופ’ חיים רבינוביץ’ תיאר את מחקריו פורצי הדרך בתחום פיתוח זני צמחים והשבחתם ואת הפוטנציאל העצום של החדשנות החקלאית הישראלית, ד”ר אפרים פודוקסיק ניתח את שנות הטרור האדום ברוסיה ומתנגד המשטר הסובייטי ולדימיר בוקובסקי נזכר בגיבורים והרשעים של המלחמה הקרה.

מידה יצר כלים לתיקון המצב המעוות בשיח בישראל, ולמעשה הוא אחד מהגורמים הישירים לשינוי יחסי הכוחות בעולם הפוליטי, התרבותי והאקדמי. האתר מביא תוכן מעמיק ומגוון ועומד כמשקל נגד מול התקשורת משמאל. אם איננו רוצים עולם תקשורתי הומוגני וחד-צדדי, כמו זה שהיה קיים עד לפני זמן לא רב, תרומה למידה תסייע בכך ובהבאת הבשורה גם לדור הבא | אלי חזן, מנהל קשרי החוץ של תנועת הליכוד

פרופילים

לרגל 70 שנה לפרסום הספר 1984, שגיא ברמק כתב על חייו המרתקים של המחבר ג’ורג’ אורוול, ופרופ’ מייקל דוראן ספד במאמר אישי לכבוד שנה למותו של המזרחן פרופ’ ברנרד לואיס, ומתיו קונטינטי נכנס לנבכי נפשו של הפרשן הפוליטי המנוח צ’רלס קראוטהמר.

בחודשים האחרונים ניסינו גם להביא לקוראים בעברית גם ביוגרפיות של כמה מהוגי הדעות הגדולים של ימינו ובהיסטוריה, כמו למשל כאשר יגאל ליברנט כתב על חייו והגותו של אלכסיס דה-טוקוויל, או פרופיל עומק מרתק על אדמונד ברק, מראשוני ההוגים השמרנים. הצגנו לכם גם את משנתו של אדם סמית על הדרך אל העושר והאושר, את הפלורליזם של ג’ון לוק ואת הגאוניות של חתני פרס נובל מילטון פרידמן ופרידריך האייק.

מדור מיוחד הוקדש ללוחמי חופש אמיתיים שהקדישו ולפעמים הקריבו את חייהם למאבק בעריצות הקומוניסטית: הסופרים וסילי גרוסמן ובוריס פסטרנק שנרדפו כי העזו לספר את האמת, המדען המחונן אנדריי סחרוב שנאבק למען זכויות אדם עד יומו האחרון, והסופר ארתור קסטלר שחשף מבפנים את אימי המשטר הסובייטי בספרו ‘אפלה בצהריים’.

עזרו לנו להגיע ליעד שלנו: 1,000 מנויים חודשיים!

לפרטים אודות התכנית ולביטול המנוי ניתן לפנות לאתר מידה בטופס יצירת הקשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בחירתך נוספה
₪25
החבילה הבסיסית

תמיכה חודשית ותרומה להמשך הפעילות של אתר "מידה", המקנה לכם השתתפות בסדרת הרצאות ואירועים + מנוי זהב לספריית שיבולת הכולל עשרה ספרים ומנוי שנתי לכתב העת 'השילוח' ב-349 ₪ בלבד (במקום 449 ש"ח). מימוש ההטבה נעשה באתר שיבולת באמצעות קוד קופון ייחודי שיישלח לכם למייל עם השלמת הרכישה.

138 רוכשים
בחירתך נוספה
₪60
החבילה המלאה

תמיכה חודשית ותרומה משמעותית להמשך הצמיחה וההשפעה של אתר "מידה" בנוף התקשורת והדעות בישראל. החבילה מקנה לכם הזמנה לסדרת ההרצאות והאירועים + מנוי זהב לספריית שיבולת הכולל עשרה ספרים ומנוי שנתי לכתב העת 'השילוח' ב-299 ₪ בלבד (במקום 449 ש"ח). מימוש ההטבה נעשה באתר שיבולת באמצעות קוד קופון ייחודי שיישלח לכם למייל עם השלמת הרכישה.

93 רוכשים
בחירתך נוספה
₪120
חבילת הזהב

תמיכה חודשית ותרומה משמעותית להמשך הצמיחה וההשפעה של אתר "מידה" בנוף התקשורת והדעות בישראל. החבילה מקנה לכם הזמנה לסדרת ההרצאות והאירועים + מנוי זהב לספריית שיבולת הכולל עשרה ספרים ומנוי שנתי לכתב העת 'השילוח' ב-249 ₪ בלבד (במקום 449 ש"ח). מימוש ההטבה נעשה באתר שיבולת באמצעות קוד קופון ייחודי שיישלח לכם למייל עם השלמת הרכישה.

11 רוכשים

הצהרת נגישות

אנו בפלאנוויז מחוייבים להנגשת האתר לבעלי מוגבלויות שונות בהתאם לחוק ובאופן הטוב ביותר. פעלנו על מנת להפוך אתר זה לנגיש בהתאם לתקן ישראלי 5568.

מהו אתר נגיש?

אתר נגיש הנו אתר המאפשר לבעלי מוגבלויות שונות לגלוש בו, להבין את התוכן, להתמצא ולנווט בו בקלות ולבצע את הפעולות המתאפשרות באתר בקלות, זאת בהתאם לעקרונות וקווים מנחים שהוגדרו בסטנדרטים בינלאומיים ועוגנו לאחרונה בחקיקה.

כיצד להשתמש באתר

האתר הנוכחי תואם להצגה בדפדפנים מודרניים שונים ומותאם לצפייה בסוגי מסכים שונים לרבות מסכי סמרטפון וטאבלט. נעשה מאמץ לבנות את התוכן באתר באופן ברור וקריא תוך שימוש בשפה ברורה, כותרות וכותרות משנה ופסקאות. בקרוב יתמוך האתר בשימוש בתוכנת קורא מסך ובכך תושלם הנגישות לרמה AA. טפסי האתר כוללים עזרים למניעת טעויות בקלט ומאפשרים מעבר בין שדות באמצעות מקלדת. באתר אין שימוש באנימציה מהבהבת בכדי למנוע סכנת התקפים לחולי אפליפסיה. בצד ימין תמצאו את אייקון הנגישות - לחיצה עליו תפתח אפשרויות סיוע שונות המקלות על הניווט, ההתמצאות באתר והצפייה בתוכן. להלן עיקרי האפשרויות:
 1. ניווט באמצעות מקלדת
 2. אפשרויות ניגודיות שונות (רקע לבן, אפור, שחור)
 3. הדגשת קישורים
 4. הצגת טקסט חלופי של תמונות
 5. הדגשת סמן עכבר
 6. כיבוי נגישות
 7. אפשרות לשמירת הגדרות לביקורים הבאים באתר (מתבצע באמצעות Cookies)
 8. תאימות לתוכנת קורא מסך (תוספת המתוכננת עד כניסת החוק לתוקפו ב- 25.10)

עזרו לנו להשתפר

אנו עושים מאמצים ניכרים בהנגשת אתר זה ובפיתוח טכנולוגיה להנגשת אתרים. נשמח למשוב בונה ולהפניית תשומת הלב שלנו לליקויים ולרעיונות לשיפור. בכדי להשאיר משוב - פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר. בברכה, גד אבגי, מנכ"ל פלאנוויז בע"מ
Ez accessibility wheelchair logo

נגישות